Benzīna luksus modelis RAV4 Luxury / all / WESS Motors Toyota / Piedāvājumi

Benzīna luksus modelis RAV4 Luxury

Īpašais piedāvājums, nesaistīts ar EURIBOR

BENZĪNA LUKSUS MODELIS RAV4 LUXURY

Īpašais piedāvājums – fiksēts mēneša maksājums – 290 €

 • LĪZINGA PROCENTU LIKME 2 % – NESAISTĪTA AR EURIBOR
 • IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS 290 € – FIKSĒTS UZ 5 GADIEM
 • ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTS PAR ĪPAŠU CENU – 590 €
 • NOLIKTAVĀ ESOŠIE AUTO

Toyota RAV4 – Nr. 1 SUV*.

Tagad ar lielisku līzinga procentu likmi un īpašu piedāvājumu ziemas riteņu komplektam.

 • Baltijā iecienītākais SUV* RAV4 ar 2,0 l benzīna dzinēju, priekšējo piedziņu, Luxury Comfort komplektu, automātisko pārnesumkārbu un metālisku virsbūves krāsu tagad ir pieejams par īpašu cenu ar fiksētu mēneša maksājumu – 290 €.
 • Toyota RAV4 benzīna modeļa līzinga maksājumi nav piesaistīti EURIBOR, un fiksētā līzinga procentu likme ir tikai 2%. Tādējādi tu vari būt drošs(-a), ka ikmēneša maksājumi ir paredzami un ka EURIBOR izmaiņas tevi neietekmē.
 • Turklāt savam jaunajam Toyota RAV4 SUV tu vari izvēlēties ziemas riteņu komplektu par īpašu cenu – 590 € (Nordic Goodyear vissezonas riepas un diski; parastā komplekta cena ir 2 124 €).
 • Mūsu noliktavā ir pieejams plašs Toyota RAV4 modeļu klāsts, tāpēc tu varēsi doties ceļā jau pavisam drīz. Izmanto savu esošo auto kā pirmo iemaksu jaunā auto iegādei.

Pievieno oriģinālos Toyota RAV4 aksesuārus un padari savus pavasara un vasaras braucienus perfektus

RAV0805d_21

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Jumta bagāžnieks ir lielisks risinājums, kas piešķir tavam Toyota RAV4 elastību, pārvadājot lielāku apjomu bagāžas, un ļauj nostiprināt dažādus transportēšanas risinājumus uz auto jumta – velosipēdu, jumta kasti vai pat ūdens sporta aprīkojumu. Izturīgie jumta bagāžnieki ir aerodinamiski veidoti, lai samazinātu trokšņa un vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu noslēgiem aizsardzībai.

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksējami šķērsstieņi un montāžas komplekts.

RAV0805a_21

Toyota universālais velosipēda turētājs

Ar Toyota universālo velosipēda turētāju tu vari doties savos vasaras izbraucienos, ņemot līdzi savu velosipēdu, un turpināt piedzīvojumus vietās, kur beidzas ceļi.

 • Velosipēda maks. svars: līdz 20 kg
 • Maks. riepas platums: 3"
 • Turētāju var novietot abās automobiļa pusēs

RAV0805c_21

Toyota RAV4 noņemamais sakabes āķis

Oriģinālais noņemamais sakabes āķa komplekts ir izstrādāts īpaši RAV4, lai nodrošinātu gan āķa, gan automobiļa konstrukcijas stingrību un izturību. Ja tavs auto ir aprīkots ar sakabes āķi, tu vari vilkt piekabi, laivu vai nostiprināt uz āķa pat 3 velosipēdu turētāju. Sakabes āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas prasmes.

 • Maks. piekabes svars atkarībā no transmisijas: līdz 2000 kg
 • Maks. vertikālā slodze uz āķi: 80 kg 
 • Attālums no kontaktligzdas centra līdz stienim: 77 mm
 • Āķa lodes diametrs: 50 mm

* Saskaņā ar pirmās reģistrācijas datiem uz 31.07.2023.

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 5,7–7,5 l/100 km, kombinētā CO₂ emisija 159–170 g/km. Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 31.03.2024. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automašīnai ar cenu 34 300 €, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (5 145 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (514.50 €), atlikušo vērtību 41% (14 063 €) un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, fiksētu procentu likmi 2.0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 289.08  €, ieskaitot PVN.  Papildu nosacījums - klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.