WESS Motors Toyota /

Paaugstināts mitrums, kā arī uz autoceļiem lietojamie reaģenti paātrina automašīnas virsbūves rūsēšanas procesu. Atkarībā no laika apstākļiem, izmantošanas perioda un braukšanas stila automašīnas virsbūve var rūsēt ar dažādu intensitātes pakāpi. Tomēr pie “sāpīgām vietām” tradicionāli attiecināma automašīnas apakšējā daļa, slēptie dobumi un riteņu arkas. Pieredzējuši auto īpašnieki labi zina, ka papildus virsbūves pretkorozijas pārklājums ir pārbaudīts un efektīvs risinājums, kā pagarināt auto virsbūves kalpošanas laiku un saglabāt automašīnas vērtību!

Lai spētu nodrošināt izcilu kvalitāti korozijas apstrādei ar pretrūsas līdzekļiem Mercasol, tiek pielietotas speciāli šim darbam paredzētas apstrādes iekārtas.  Ar šo iekārtu palīdzību meistari viegli var uzklāt pretrūsas līdzekli visām transportlīdzekļa virsbūves virsmām, nodrošinot pilnvērtīgu apstrādi pat grūti pieejamās vietās, iekļūstot visos paneļos un dobumos, kur notiek visaktīvākā korozijas veidošanās. Pilnvērtīgai pretrūsas apstrādei nepieciešams demontēt arī paspārņus un plastmasas detaļas no virsbūves apakšas, lai piekļūtu grūti pieejamām vietām, attīrītu no netīrumiem un apstrādātu tās ar pretrūsas līdzekli, tādējādi samazinot korozijas izplatīšanos arī no automašīnas apakšas.  

korrozija1.jpg 

Uzklājot materiālu ar augstspiediena iekārtām un dažādu veidu dīzēm, mēs nodrošinām visu virsbūves detaļu, kanālu un slēgto telpu pretrūsas apstrādi ar vienmērīgu materiālu pārklājumu, kas nosedz metāla savienojumu vietas un iekļūst mikroplaisās.

Apstrādes process

  • Pirms pretkorozijas aizsardzības materiāla uzklāšanas virsbūves apakša tiek rūpīgi mazgāta un attīrīta no smiltīm, eļļām un sāļiem.
  • Nepieciešamības gadījumā rūsa tiek mehāniski attīrīta, un apstrādes process var sākties tikai tad, kad automašīnas grīda un iekšējie dobumi ir pilnībā izžuvuši.
  • Virsbūves apakša tiek pārklāta ar Mercasol bronzas krāsas materiālu, kas satur alumīnija pulveri. Materiāls ir elastīgs un pasargās virsbūves apakšu no akmens šķembu bojājumiem, kā arī absorbēs ceļa radīto troksni un padarīs braucienu automašīnā daudz komfortablāku.

 

korrozija2.jpg

Materiāla apraksts

Mercasol jau vairāk kā 100 gadus palīdz cīņā pret šo tansportlīdekļiem bīstamo kaiti – rūsu (jeb koroziju), tas ir augstas klases produkts, kas ieguvis zeltītu toni pateicoties alumīnija pulvera daļiņām, tas ir speciāli izstrādāts, lai samazinātu automašīnas metāla un sakausējuma daļu sabrukšanu apkārtējās vides ietekmē. 

Mercasol, atšķirībā no citiem pretrūsas līdzekļiem, kas pēc uzklāšanas uz automašīnas virsbūves sacietē, ir mīksts materiāls. Līdzekļi, kas kļūst cieti, bieži vien rada vēl lielākus bojājumus, jo akmens šķembai trāpot pa auto virsbūvi, traumētajā vietā tiek izraisīta korozija. Turpretī Mercasol, kas ir no mīksta materiāla, pakļaujas kustībai, proti - siltā laikā materiāls kļūst vēl mīkstāks, tādējādi iekļūstot plaisās vēl dziļākun nodrošinot vēl lielāku pretrūsas efektu, turklāt, arī akmens šķembas nenodarīs kaitējumu automašīnas virsbūvei.

Cenas

Modelis Jauns automobilis, EUR ar PVN Lietots automobilis, EUR ar PVN
Hilux, Land Cruiser, RAV4, Proace, Proace City 700 no 800
Camry, Corolla, C-HR, Prius 600 no 700
Yaris, Aygo 450 no 550


Pēc tranportlīdzekļu apstrādes pretkorozijas pārklājumam tiek nodrošināta garantija līdz 2 gadiem.