WESS Motors Toyota / PILNĪGI JAUNAIS LAND CRUISER

PILNĪGI JAUNAIS LAND CRUISER

TAVS NĀKAMAIS PIEDZĪVOJUMS IR KLĀT.

Jaunais Land Cruiser ar nepieradinātu un izteiksmīgu dizainu, kas piestāv patiesai ikonai, aizvedīs tevi jebkur, kur vien tu vēlies doties. Ar nepārspējamu izturību, uzticamību un visurgājēja tehnoloģijām, kas no jauna definē iespējamā robežas, tavs nākamais piedzīvojums sākas šeit.

Toyota Land Cruiser

IKONA STARP IKONĀM

First Edition ir neatkārtojams ar unikālu krāsu opciju un pārsteidzošu divtoņu apdari, kas lieliski papildina jaunā Land Cruiser mantojuma iedvesmoto dizainu un ikoniskos apaļos priekšējos lukturus. Tas ir pieejams tikai iepriekšpārdošanā, un tam ir atšķirīgs apgaismojuma motīvs, īpašas First Edition uzlīmes un logotipi durvju iekšpusē.

PATIESI KLASISKS

Land Cruiser ar savu universālo pievilcību vienmēr ir pārvarējis mainīgās tendences — šāda veida spējas nekad neiziet no modes. Jaunā, klasiskā First Edition versija, kas pieejama tikai iepriekšpārdošanā, izceļ šo nemirstību.

ATPAKAĻ PIE PIRMSĀKUMIEM

Sākotnējais Land Cruiser bija nevis projektēts, bet gan konstruēts, un tajā funkcionalitāte bija svarīgāka par formu. Jaunais Land Cruiser tika veidots ar tādu pašu robustu autentiskuma izjūtu. Jaunais 4x4 etalons ar spēcīgām salona aizmugures proporcijām un elementāru, vienkāršu estētiku iemieso piedzīvojumu garu, kas veidots no metāla.

IESPĒJAS VĒL NEKAD NAV IZSKATĪJUŠĀS TIK STILĪGI

Katram jaunā Land Cruiser elementam ir savs mērķis. Tā kā logu apakšējā līnija ir pazemināta, lielie logi nodrošina plaša salona sajūtu un visaptverošu pārredzamību. Priekšējie lukturi ir pasargāti no bojājumiem, jo ir izvietoti dziļāk virsbūvē.

IZAICINI NEIESPĒJAMO

20" diski nodrošina izcilu saķeri ar jebkādu ceļa segumu. Pateicoties trapecveida riteņu arkām, dubļi nekrājas uz tām, lai tu bez piepūles varētu pārvietoties izaicinošākajos apstākļos.

VIRS GALVAS TIKAI DEBESIS

Land Cruiser panorāmas jumts visā garumā ir radīts kinematogrāfiskiem mirkļiem. Lai kur tevi aizvestu tavi piedzīvojumi, ieraugi tos pilnībā.

LIELISKA REDZAMĪBA VISAPKĀRT

Sarežģītos braukšanas apstākļos ir nepieciešama skaidra redzamība. Land Cruiser ir augts sēdekļu novietojums, un skatu neaizsedz zemais, horizontālais instrumentu panelis.