WESS Motors Toyota /

Apdrošināšana ir sirdsmiera un garantiju iegūšana, ja rūpes par Jums un Jums piederošo īpašumu vai mantu tiek nodotas apdrošinātāja ziņā!

Mēs esam parūpējušies par to, lai mūsu klientiem apdrošināšanas pakalpojumi tiktu nodrošināti visaugstākajā kvalitātē, turklāt – tepat uz vietas! WESS Financial Services apdrošināšanas speciālisti ir savas jomas profesionāļi, ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi apdrošināšanā!

Mūsu apdrošināšanas speciālisti palīdzēs izvēlēties tieši Jums visatbilstošāko apdrošināšanas piedāvājumu, kā arī palīdzēs noformēt apdrošināšanas atlīdzības pieteikumu, ja iestāsies apdrošināšanas gadījums.

Apdrošināsim ne tikai Jūsu auto (KASKO, OCTA), bet arī mājokli (Īpašuma apdrošināšana), civiltiesisko atbildību, nelaimes gadījumus un ceļojumu! Ja nenosaucām Jums vēlamo apdrošināšanas veidu – sazinies ar mums, mēs noteikti varēsim palīdzēt!

Vēlies, lai sagatavojam piedāvājumu tieši Tev? Aizpildi nepieciešamo informāciju un mēs jau tuvākajā laikā sazināsimies, vai nosūtīsim jau gatavu piedāvājumu!

Privātuma politika*

* obligāti aizpildāmie lauki