WESS Motors Toyota /

PĀRDOT AUTO VĒL NEKAD NAV BIJIS TIK ĒRTI!

Ir vismaz divi veidi, kā pārdot automašīnu, ja, Tavuprāt, ir pienācis laiks tālāk katram doties savu ceļu.  Tu, protams, vari mēģināt pārdot automašīnu saviem spēkiem. Šajā gadījumā Tev jebkurā brīdī ir jābūt gatavam atbildēt uz potenciālo pircēju zvaniem, lai vienotos par viņiem piemērotu auto apskates laiku un vietu, bet Tavam auto vienmēr jābūt ideālā stāvoklī un nevainojamā izskatā. Tas, savukārt, nozīmē arī papildus izdevumus.  Mēs zinām, cik laikietilpīgs un sarežģīts var būt automašīnas pārdošanas process, ja ar to nenodarbojies ikdienā!

Ja Tev nav laika gaidīt, kamēr automašīna tiks pārdota, mums ir risinājums – mēs to atpirksim!

Lai mēs atpirktu Tavu automašīnu, vispirms mums tā ir jāpārbauda un jānovērtē.  Vienosimies par cenu un jau tajā pašā dienā atpirksimTavu auto. Auto atpirkums pie mums notiek pavisam vienkārši!

KĀ ATPĒRK AUTO?

1. PIESAKI AUTO ATPIRKUMAM! Sazinies ar pārdošanas konsultantu un piesaki savu auto atpirkumam Tev ērtākajā veidā - aizpildot pieteikumu mājaslapā, zvanot, rakstot e-pastu vai ierodoties personīgi jebkurā no WESS Auto Grupas autocentriem.

2. VEICAM AUTO DIAGNOSTIKU. Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā WESS Auto Grupas servisa speciālisti veiks kompleksu pirmspārdošanas diagnostiku Tavai automašīnai, lai novērtētu tās tehnisko stāvokli.  Ja mums izdosies vienoties par automašīnas atpirkumu, diagnostikas izmaksas segsim mēs!

3. OPERATĪVI SAGATAVOJAM VĒRTĒJUMU. Pēc automašīnas diagnostikas, mūsu speciālisti, pamatojoties uz Tava auto tehnisko un vizuālo stāvokli, izlaiduma gadu un nobraukumu, operatīvi sagatavos vērtējumu. Jau 30 minūšu laikā pēc diagnostikas, mēs izteiksim Tev reālu un tirgus situācijai atbilstošu piedāvājumu Tava auto atpirkumam.

4. SAŅEM NAUDU! Tiklīdz būsim vienojušies par Tavas automašīnas atpirkuma cenu, mēs veiksim tūlītēju samaksu par Tavu auto. Mēs nokārtosim arī visas formalitātes, kas saistītas ar Tavas automašīnas pārreģistrāciju.

Auto atpirkums - vienkāršāks par vienkāršu!

Atceries!  Visiem uz Tavu automašīnu attiecināmajiem obligātajiem maksājumiem (nodevas, nodokļi, sodi par administratīvajiem un ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ja tādi ir piemēroti), ir jābūt samaksātiem pirms automašīnas atpirkuma darījuma.

VAI TAVS SAPŅU AUTO JAU NOSKATĪTS KĀDĀ NO WESS AUTO GRUPAS AUTOCENTRIEM?

Ja savu jauno sapņu auto esi noskatījis kādā no WESS Auto Grupas autocentriem, Tu vari izmantot savu esošo auto kā daļēju samaksu par jaunas automašīnas iegādi. Uzzini par šo pakalpojumu vairāk sadaļā Auto maiņa.