WESS Motors Toyota /

 

PIEMĒROTĀKAIS RISINĀJUMS MŪSDIENĪGAM BIZNESAM!

Ja Tu vēlies optimizēt sava personīgā vai uzņēmuma autoparka iegādes un uzturēšanas izmaksas, uztici to mums! Lai apmierinātu privātpersonu un uzņēmumu strauji augošās vajadzības, esam izstrādājuši lielisku risinājumu tiem, kas līzinga finansējuma vietā priekšroku dod automašīnas nomai ilgtermiņā. Auto ilgtermiņa nomas pakalpojumus piedāvā WESS Auto Noma.

WESS Auto Noma apvieno labāko, ko mēs - viens no vadošajiem auto nozares uzņēmumiem Latvijā, pārstāvot augstas kvalitātes automobiļu ražotājus, kā Toyota un Lexus, - varam piedāvāt automašīnas izvēlē, iegādes finansēšanā, ikdienas apkopē un uzturēšanā.


MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

SADARBĪBA BEZ STARPNIEKIEM WESS Auto noma ir daļa no WESS uzņēmumu grupas, kas nozīmē visizdevīgākos nosacījumus un vispievilcīgāko piedāvājumu ilgtermiņa auto nomai atbilstoši Tavām vēlmēm un vajadzībām. Tas ir personalizēts risinājums katram, kas tiecas pēc iespējas efektīvāk izmantot resursus, optimizēt autoparka izmaksas un saņemt pilnu servisu no automašīnas iegādes brīža līdz pat tās ekspluatācijas beigām.
FIKSĒTA MĒNEŠA MAKSĀJUMA SUMMA Izvēloties WESS Auto Noma pakalpojumu, Jums ir jāzina tikai 3 lietas : Kāda automašīna Jums nepieciešama? Kāds ir vēlamais automašīnas nobraukums gadā? Cik ilgi plānojat lietot šo auto? Visi papildus pakalpojumi, kā apdrošināšana, tehniskās apkopes un remontdarbi, sezonas riepas, nodokļi un nodevas u.tml., ir iekļauti fiksētā ikmēneša maksājumā, kas ir nemainīgs visā automašīnas nomas periodā.
PILNS SERVISS UN UZTICAMS ATBALSTS

Izvēloties mūsu ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu, uz visu auto nomas laiku Jūsu rīcībā ir personīgais konsultants, kurš sniedz profesionālu atbalstu visdažādākajos jautājumos un situācijās, sākot no piemērotākās automašīnas izvēles un iegādes līdz servisa apkopei un remontam. WESS Auto Noma ir efektīvs risinājums, kas ļauj Jums pilnībā koncentrēties uz svarīgāko Jūsu biznesā, kamēr mēs uzņemamies visas rūpes par Jūsu automašīnu vai autoparku.

PAKALPOJUMĀ IETVERTS

Ilgtermiņa automašīnas nomas pakalpojums par fiksētu mēneša maksājuma summu, kas ir nemainīga visā automašīnas nomas laikā, sevī ietver visu nepieciešamo un būtisko, proti:
 • Jaunas vai mazlietotas Toyota un Lexus markas automašīnas operatīvais līzings, sākot no 36 mēnešiem;
 • Ziemas / vasaras sezonai un drošības standartiem atbilstošu riepu un disku komplekts, to nomaiņa un uzglabāšana;
 • Automašīnas pirmreizēja reģistrācija vai pārreģistrācija CSDD;
 • Pilns serviss Tavam personīgajam vai uzņēmuma autoparkam, sākot no sezonas riepu maiņas līdz tehniskajām apkopēm un remontdarbiem;
 • Automašīnas tehniskā stāvokļa bezmaksas pārbaude (4 reizes gadā)
 • Automašīnas tehniskās apskates iziešana CSDD;
 • Pilns apdrošināšanas pakalpojumu klāsts (OCTA un KASKO);
 • 24h stundu bezmaksas palīdzība uz ceļa Latvijā un ārvalstīs;
 • Tavs personīgais konsultants, kurš sniedz Tev profesionālu atbalstu visdažādākos jautājumos un situācijās visā automašīnas nomas laikā;
 • Nomas finansējuma administrēšana;
 • Nomas pakalpojuma administrēšana.

 

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Ja Tu saskati šī pakalpojuma vērtību sava biznesa vajadzībām, sazinies ar mūsu WESS Auto Noma speciālistu, lai saņemtu piemērotāko ilgtermiņas nomas piedāvājumu!

Izvēlēties modeli

* obligāti aizpildāmie lauki