Corolla Cross

AUTO, KAS LIKS TEV PASMAIDĪT

Iepazīsti pilnīgi jauno Corolla Cross Hybrid.

Pirmais Corolla SUV ienes spēcīgu, jaunu virsbūves stilu pasaulē visvairāk pārdoto modeļu klāstā.

Apvienojot ietilpīga, augsta novietojuma SUV praktiskumu ar mūsu līdz šim modernākajām hibrīda un drošības tehnoloģijām, Corolla Cross sniedz ģimenēm visu, kas ir nepieciešams ikdienai.

Vai esi gatavs īstam ģimenes auto? Tad šis ir auto, ko ir vērts gaidīt.

Modelis būs pieejams 2022. gada beigās.

IR DAUDZ IEMESLU, KĀDĒĻ IEMĪLĒT SUV

Brauc ar prieku

Brauc ar prieku

Veikli un atsaucīgi, modernie SUV sniedz patiesu aizrautību pie stūres. Jaunais 2,0 litru hibrīda dzinējs nodrošina nepārspējamu jaudas un zemu CO2 emisiju kombināciju. Pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai inteliģentajai pilnpiedziņai (AWD-i), tas izstaro pārliecību un uzticamību jebkuros apstākļos. Ar uzlabotu paātrinājumu, iespaidīgu degvielas patēriņa efektivitāti un bez vajadzības to pieslēgt pie elektrotīkla uzlādei, Corolla Cross Hybrid padara katru ģimenes braucienu patīkamāku.
Laipni lūdzam praktiskumā

Laipni lūdzam praktiskumā

Pateicoties augstākam novietojumam un lielākam klīrensam, SUV nodrošina vispusīgu pārredzamību un pārliecību. Līdztekus lielākai telpai galvai un kājām to ietilpīgajos bagāžas nodalījumos parasti ir vieglāk ievietot lietas, pateicoties augstajam kravnesības līmenim un plašajam bagāžnieka atvērumam.
Jaunas perspektīvas

Jaunas perspektīvas

Neatkarīgi no tā, vai tu dodies ikdienas darīšanās vai kravājies nedēļas nogales izbraucienam, ar Corolla Cross tu vienmēr būsi aizsargāts un savienots. Ar T-Mate drošības tehnoloģijām un vadītāja palīdzības sistēmām, tostarp uzlaboto sadursmes novēršanas sistēmu, braucieni ir drošāki jau standartaprīkojumā. Pateicoties iebūvēto savienojumu komplektam, sākot no reāllaika mākoņa navigācijas ar 10,5 collu HD skārienekrānu līdz 12,3 collu vadītāja digitālajam displejam, pat ikrīta brauciens uz skolu atkal šķiet aizraujošs.