WESS Motors Toyota / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2024 2023 2022 2021

 • Sākta pasūtījumu pieņemšana jaunās paaudzes Toyota Land Cruiser, izziņotas cenas Latvijā

  Toyota leģendārais Land Cruiser ir piedzīvojis plašas pārmaiņas un ieguvis būtiski labākas spējas braukšanai gan pa bezceļu, gan pa cietu segumu, vienlaikus paliekot uzticīgs savām saknēm un kompānijas DNS. Ražotāja pārstāvji izziņojuši arī leģendārā SUV jaunās paaudzes cenu, un pirmie auto pie īpašniekiem nonāks šajā rudenī.

  Lasīt tālāk

 • Toyota sākusi jaunā GR Yaris iepriekšpārdošanu

  Ir sākusies jaunā Toyota GR Yaris iepriekšpārdošana, un tā cenas ir no 45 750 eiro. TOYOTA GAZOO Racing rallija programmā dzimušais un sacīkstēs rūdītais hečbeks debitēja pirms trim gadiem, bet pēc modernizācijas tas ir ieguvis dažādus dizainiskos, tehniskos un konstruktīvos uzlabojumus, kas braukšanu pacels jaunā līmenī.

  Lasīt tālāk

 • WESS Motors Berģi atzīts par vienu no labākajiem Toyota mazumtirgotājiem Eiropā

  WESS Motors Berģi ir saņēmis Toyota apbalvojumu "Ichiban 2024 – Labākais mazumtirgotājs pilsētā" par izcilu klientu pieredzes nodrošināšanu un apņēmību būt labākajam reģionā.

  Lasīt tālāk

 • Toyota atklāj jaunā Land Cruiser tiešsaistes rezervēšanu Latvijā

  Toyota ir atklājusi pilnīgi jaunā Land Cruiser rezervēšanu tiešsaistē, dodot klientiem iespēju vieniem no pirmajiem pasūtīt leģendāro modeli, kas Baltijā ieradīsies 2024. gada rudenī.

  Lasīt tālāk

 • Toyota Professional klāstu papildina jaunais Toyota Proace Max

  Toyota Professional saimei pievienojas pilnīgi jaunais Proace Max, kas kopā ar atjauninātajiem Proace un Proace City modeļiem piedāvā plašāko izvēli un labākās kravas pārvadāšanas iespējas visā tirgū. Savukārt nepārspētajam Toyota pikapam Hilux ir radīta jauna elektrificēta versija – Hybrid 48V.

  Lasīt tālāk

 • Jaunais Hilux GR SPORT ar nebijušu veiktspēju

  Leģendārā Toyota Hilux jaunā versija GR SPORT ir automobilis, kas pārliecinoši demonstrē jaunus standartus veiktspējas, braukšanas komforta un impozanta izskata ziņā.

  Lasīt tālāk

Atpakaļ Tālāk 1 2 3 4 5