WESS Motors Toyota / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2024 2023 2022 2021

 • Toyota atklāj jaunā Land Cruiser tiešsaistes rezervēšanu Latvijā

  Toyota ir atklājusi pilnīgi jaunā Land Cruiser rezervēšanu tiešsaistē, dodot klientiem iespēju vieniem no pirmajiem pasūtīt leģendāro modeli, kas Baltijā ieradīsies 2024. gada rudenī.

  Lasīt tālāk

 • Toyota Professional klāstu papildina jaunais Toyota Proace Max

  Toyota Professional saimei pievienojas pilnīgi jaunais Proace Max, kas kopā ar atjauninātajiem Proace un Proace City modeļiem piedāvā plašāko izvēli un labākās kravas pārvadāšanas iespējas visā tirgū. Savukārt nepārspētajam Toyota pikapam Hilux ir radīta jauna elektrificēta versija – Hybrid 48V.

  Lasīt tālāk

 • Jaunais Hilux GR SPORT ar nebijušu veiktspēju

  Leģendārā Toyota Hilux jaunā versija GR SPORT ir automobilis, kas pārliecinoši demonstrē jaunus standartus veiktspējas, braukšanas komforta un impozanta izskata ziņā.

  Lasīt tālāk

 • Atgriešanās pie saknēm: pilnīgi jaunā Toyota Land Cruiser pirmizrāde

  Toyota šodien ar gandarījumu atklāj pilnīgi jauno Land Cruiser, modeli, kas pārmantojis tās pašas īpašības, kuru dēļ Land Cruiser vārds jau vairāk nekā 70 gadus ir sinonīms spēkam un izturībai. Leģendārie Land Cruiser gēni ir meistarīgi apvienoti ar jaunākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu lielāku veiktspēju gan bezceļa apstākļos, gan ikdienas lietošanā.

  Lasīt tālāk

 • WESS Motors elektrificē Pasaules skriešanas čempionātu ar jauno Toyota bZ4X

  Gatavojoties Pasaules čempionātam skriešanā (World Athletics Road Running Championships) Rīgā, WESS Motors Toyota maratona organizatoram Aigaram Nordam pasniedz jauno un pilnībā elektrisko Toyota bZ4X auto modeli. WESS Motors Toyota ir ilggadīgs Rīgas skriešanas maratona atbalstītājs, ik gadu nodrošinot organizatorus ar jaunākās paaudzes videi draudzīgiem spēkratiem, šogad pirmo reizi pilnībā elektrisks nulles izmešu auto. Toyota ir inovāciju līderis, piedāvājot videi draudzīgus mobilitātes risinājumus un popularizē “zaļās domāšanas” iniciatīvas.

  Lasīt tālāk

 • Īstenojot vides ilgtspējas stratēģiju, Toyota atbalsta ikgadējo kalnu divriteņu seriālu

  WESS Motors Toyota, īstenojot videi draudzīga uzņēmuma attīstības un ilgtspējas stratēģiju, turpina ilggadīgo sadarbību ar Igo Japiņa sporta aģentūru, atbalstot Latvijā populārāko kalnu divriteņu sacensību seriālu LVM MTB un Gravel maratonu. Lai veicinātu operatīvāku un videi draudzīgāku ikdienas darbu, WESS Motors Toyota nodrošina organizatorus ar jaunākās paaudzes hibrīdauto Toyota Corolla Cross, kas ir viens no videi draudzīgākajiem Toyota automobiļu risinājumiem un saskan ar ilgtspējīgas vides attīstības uzskatiem.

  Lasīt tālāk

Atpakaļ Tālāk 1 2 3 4 5