WESS Motors Toyota / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2022 2021

 • Jaunie 2023. gada Toyota Land Cruiser un Hilux varēs izmantot HVO100 dīzeļdegvielu

  Izturīgākie un robustākie Toyota modeļi, kuru konstrukcijā virsbūve ir uz rāmja, būs darbināmi ar HVO100 dīzeļdegvielu – nefosilo degvielu, kas simtprocentīgi izgatavota no atjaunojamiem resursiem, piemēram, pārtikas eļļas atkritumiem. Ar HVO100 varēs braukt gan Land Cruiser, gan Hilux (pieejams tikai Rietumeiropā, ražos TSAM rūpnīcā).

  Lasīt tālāk

 • Tiek paziņotas jaunā Toyota Corolla Cross apvidus hibrīdauto cenas

  Pilnīgi jaunais Toyota Corolla Cross hibrīdauto nes pasaulē visvairāk pārdotākā modeļa nosaukumu un ir Toyota jaunākais C segmenta SUV klāsta papildinājums. Modelis ierindojas Toyota SUV piedāvājumā, nodrošinot klientiem vēl plašāku automobiļu izvēli. Jaunā Toyota Corolla Cross apvidus hibrīdauto (SUV) cena – sākot no 32 800 €.

  Lasīt tālāk

 • Toyota izceļ Eiropas mazumtirgotājus, balvu Latvijā iegūst WESS Motors Berģi

  47 mazumtirgotāji ir godalgoti ar “Ichiban 2022” balvu par izcilas klientu pieredzes nodrošināšanu, kā arī par tālredzīgu rīcību ar "Going Beyond" balvu. Starp “Ichiban 2022” balvas ieguvējiem ir arī Latvijas mazumtirgotājs WESS Motors Berģi.

  Lasīt tālāk

 • Atbalsts elektromobiļa iegādei

  Lai veicinātu siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanu un paātrinātu pāreju uz ilgtspējīgu un viedu mobilitāti, valsts ir pieņēmusi ilgi gaidīto lēmumu sniegt finansiālu atbalstu privātpersonām elektromobiļa iegādei.

  Lasīt tālāk

 • Toyota uzsākusi Proace City Electric modeļu iepriekšpārdošanu

  Toyota uzsākusi Proace City Electric un Proace City Verso Electric iepriekšpārdošanu un ir izziņojusi to cenas. Jaunie modeļi Latvijā ieradīsies šā gada augustā.

  Lasīt tālāk

 • Toyota RAV4 Adventure ieradies Baltijas tirgū

  Toyota prezentējusi jauno aprīkojuma līmeni RAV4 Adventure ar vēl izteiksmīgāku dizainu un dažādām izmaiņām. Dažas no tām pārējā RAV4 saimē tiks ieviestas šī gada laikā.

  Lasīt tālāk

Atpakaļ Tālāk 1 2