Toyota bZ4X

ATKLĀJ JAUNO TOYOTA bZ4X

Viscaur elektrisks, visu riteņu piedziņa

Toyota bZ4X ir elektriskās paaudzes līderis. Izturīga konstrukcija un dinamisks SUV dizains satiekas ar klasē labāko pilnpiedziņu un izcilu nobraukumu. Inovatīvs un efektīvs – uzticamais Toyota bZ4X nodrošina izcilu akumulatora kalpošanas laiku pilnīgam sirdsmieram.

Pilnīgs sirdsmiers

Toyota mērķis ir padarīt visus Toyota bZ4X lietošanas aspektus pēc iespējas vienkāršākus un ērtākus. Viens komplekts, kurā ir iekļauti visi būtiskie elementi, kas ļaus tev ar pilnīgu sirdsmieru izbaudīt visas fantastiskā ar akumulatoru darbināmā elektriskā automobiļa priekšrocības.

5 gadu priekšapmaksas apkope

Visiem Toyota bZ4X ir līdz 5 gadu vai līdz 75 000 km priekšapmaksas apkope, kas tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā. Apkopes programmā ietvertie un ražotāja pieprasītie apkopes darbi un rezerves daļas ir iekļauti automobiļa cenā.

10 gadu elektromobiļa akumulatora garantija*

Ievērojot Toyota apkopes programmu un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus pilnvarotā Toyota autoservisā, mēs varam garantēt 70% no sākotnējās akumulatora kapacitātes pēc līdz 10 gadiem un līdz 1 miljonam km.

10 gadu Toyota Relax garantija*

Jauniem vai lietotiem Toyota var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Toyota Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā.

10 gadu palīdzība uz ceļa*

Mūsu eksperti ir izstrādājuši Toyota automobili (neatkarīgi no gada vai modeļa) tā, lai tas būtu pēc iespējas uzticamāks un drošāks. Taču uz ceļa var notikt jebkas — it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā līdz 10 gadus 24 stundas diennaktī.

Viss nepieciešamais auto aprīkojums

Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

Mājas lādētājs

Labākais risinājums ir sadalīt mājas lādētāja maksu, iegādājoties elektromobili. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu. Pasūtot jauno Toyota bZ4X līdz 2023. gada 30. jūnijam, tu saņemsi atlaidi mājas lādētājam ar standarta uzstādīšanu (590 €).

Apskati mājas lādētāja brošūru

Vidējais elektrības patēriņš 14,4–17,9 kWh/100 km. Maksimālais nobraucamais attālums 415–513 km (saskaņā ar WLTP datiem). Nobraucamo attālumu ietekmē vairāki faktori, tostarp automobiļa svars, laikapstākļi un temperatūra, ceļa seguma veids un kvalitāte, kā arī braukšanas stils. Šie dati var neatspoguļot faktisko braukšanas sniegumu.

** Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

TOYOTA BZ4X APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Toyota bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Luxury

  Toyota bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Luxury

  Sākot no 56 500 €

  Izvēlēties

 • Toyota bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Executive

  Toyota bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Executive

  Sākot no 61 100 €

  Izvēlēties

 • Toyota bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Premium

  Toyota bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Premium

  Sākot no 64 900 €

  Izvēlēties

Prev Next

360° APSKATS

GALVENĀS IEZĪMES

IZCILS SNIEGUMS

IZCILS SNIEGUMS

Izbaudi klasē labāko elektrisko veiktspēju ar Toyota bZ4X, kas nerada emisijas. Nepārspējami veikls un izveicīgs, tas nodrošina vajadzīgo ātrumu un griezes momentu tieši tad, kad tas nepieciešams. Pateicoties izcilajām pilnpiedziņas spējām, Toyota bZ4X nodrošina patiesi nevainojamu braukšanas pieredzi.
PIEMĒROTS IKVIENAM BRAUCIENAM

PIEMĒROTS IKVIENAM BRAUCIENAM

AWD XMODE uzlabo veiktspēju un drošību, lai Toyota bZ4X spētu pārvarēt jebkuru ceļa segumu, pateicoties tā fantastiskajām pilnpiedziņas spējām. Tu vari braukt ar pārliecību jebkuros laika apstākļos, lai kur arī ceļš tevi aizved.
PIRMKLASĪGA AKUMULATORA VEIKTSPĒJA

PIRMKLASĪGA AKUMULATORA VEIKTSPĒJA

Balstoties uz gandrīz 25 gadu pieredzi akumulatoru tehnoloģiju jomā, ar Toyota bZ4X tu varēsi nobraukt vairāk nekā 450 km* ar vienu pilnu uzlādi – turklāt neradot emisijas. Nobraucamo attālumu var palielināt, izvēloties papildaprīkojumā pieejamo saules paneļu jumtu. Trīs uzlādes iespējas sniegs tev nepieciešamo elastību – izmanto ātro uzlādi publiski pieejamajās uzlādes stacijās, lai 30 minūtēs uzlādētu akumulatoru līdz 80% ar 150 kV ātrās uzlādes sistēmu, vai pieslēdz automobili pie mājas kontaktligzdas vai īpašas pie sienas piestiprināmas ierīces. * Nobraucamais attālums var mainīties atkarībā no izvēlētā automobiļa un aprīkojuma līmeņa.
DROŠĪBA, KURAI TU VARI UZTICĒTIES

DROŠĪBA, KURAI TU VARI UZTICĒTIES

Toyota bZ4X piedāvā visaptverošas drošības funkcijas, kas nāks talkā jebkādā apvidū – gan pilsētās, gan bezceļa apstākļos. Automobilis ietver jaunāko Toyota Safety Sense tehnoloģiju ar tādām funkcijām kā ārkārtas apstāšanās palīgsistēma (DESA) un bezvadu atjauninājumi (OTA).
 INTELIĢENTS, VIENMĒR SAVIENOTS SALONS

INTELIĢENTS, VIENMĒR SAVIENOTS SALONS

Izbaudi multivides un savienojamības pasauli. Ar īpaši lielu 12 collu skārienekrānu un vieglu viedtālruņa integrāciju Toyota Smart Connect ir ātri un viegli lietojams, kā arī tas tiek pastāvīgi atjaunināts, izmantojot bezvadu tehnoloģiju. Viedtālruņa lietotne MyT palīdz pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, ieplānot uzlādi, apskatīt brauciena datus vai pat pārvaldīt automobili attālināti – no klimata kontroles līdz durvju atslēgšanai un aizslēgšanai.
UNIKĀLS STILS UN PERSONĪBA

UNIKĀLS STILS UN PERSONĪBA

Toyota bZ4X apvieno elegantu un modernu elektriskā automobiļa izskatu ar pārliecinošu SUV dizainu. Iznākums? Inovatīvs elektriskais automobilis, kas nodrošina lielisku sniegumu jebkādos ceļa apstākļos un piesaista uzmanību, lai kur tas arī dotos.
PLAŠS UN GAISĪGS SALONS

PLAŠS UN GAISĪGS SALONS

Radīts, lai uzlabotu braukšanas pieredzi visiem pasažieriem, Toyota bZ4X piedāvā patīkamu un mājīgu salonu, ko izbaudīs ikviens. Izsmalcinātais interjers nodrošina klasē labāko vietu kājām visiem pasažieriem, pateicoties izcilam komfortam un nepārspējamai telpas izjūtai.