WESS Motors Toyota / Piedāvājumi

LAIKS COROLLA CROSS HIBRĪDAM!

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS: LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR, ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTS PAR ĪPAŠU CENU
  • LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR
  • LABĀKAIS AUTOMOBIĻA MAIŅAS PIEDĀVĀJUMS
  • ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTS PAR ĪPAŠU CENU
  • AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ

Toyota Corolla Cross Hybrid SUV modelim tagad līzinga likme ir – 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR

Katra izvēle ir svarīga

Lai palīdzētu tev atrast labāko Toyota, mēs piemērojam 0,99% līzinga likmi + 3 mēnešu EURIBOR Corolla Cross. Piemēram, Corolla Cross Active cena ir no 336 € mēnesī.

Corolla Cross Active:
- Bi-LED priekšējie lukturi
- Toyota Smart Connect multivides sistēma ar 10,5" displeju
- Mobilā integrācija (Apple CarPlay®, Android Auto®)
- Digitālais kombimetrs ar 12,3" displeju
- Atpakaļskata kamera
- Apsildāma stūre ar ādas apdari
- Divu zonu automātiskais gaisa kondicionētājs
- Elektrohromatisks atpakaļskata spogulis
- Apsildāmi priekšējie sēdekļi
- Toyota Safety Sense

Piesakies testa braucienam

Labākais automobiļa maiņas piedāvājums

Lai atvieglotu jauna Toyota automobiļa izvēli, mēs piedāvāsim labāko automobiļa maiņas piedāvājumu tavam esošajam automobilim un izmantosim to kā pirmo iemaksu tavai jaunajai Toyota. Automobiļa marka vai modelis nav svarīgi. Un neraizējies – tu vari turpināt braukt ar savu esošo auto, līdz ierodas tava jaunā Toyota. Vecā automobiļa novērtēšana un visi jaunā automobiļa līzinga dokumenti tiek izskatīti ātri, un mēs visu sakārtosim tavā vietā.

Ziemas riteņi par īpašu cenu

Toyota Corolla Cross hibrīdam piedāvājam 17” vieglmetāla disku un 215/60R17 Bridgestone Ziemeļvalstu lameļu riepu komplektu par īpašu cenu – 990 € (parastā cena 2023 €). Tu vari pievienot cenu ikmēneša maksājumiem.

Auto noliktavā

Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Īpašie piedāvājumi nav apvienojami.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 35 450 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5317.50 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (531.75 €), atlikušo vērtību 40% (14 180€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 361 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.