Camry

IEPAZĪSTIES AR JAUNO TOYOTA CAMRY HYBRID

ENERĢISKS KATRĀ PAGRIEZIENĀ

Toyota Camry no jauna definē sedanu; tā plūstošais ārējais dizains un plašais salons izstaro patiesu eleganci. Ar Toyota piektās paaudzes hibrīda elektrotehnoloģiju, kas nodrošina izcilu sniegumu un uzlabotu efektivitāti, Camry sniedz braukšanas aizrautību.

VIRZIES UZ PRIEKŠU AR HIBRĪDA DZINĒJU

Ar uzlabotu hibrīda piedziņu, kas nodrošina gandrīz tūlītēju reakciju, veiklu vadāmību un kopumā vieglāku sajūtu, tu atklāsi pasauli, kurā braukšana ar jauno Camry sagādā patiesu prieku. Izbaudi jaudīgu lineāru paātrinājumu, kā arī samazinātu trokšņu līmeni, degvielas patēriņu un emisijas.

NĀKAMĀ LĪMEŅA SNIEGUMS

Izbaudi lielāku jaudu un degvielas patēriņa efektivitāti, samazinātas emisijas un atsaucīgas bremzes, kas ļauj droši kontrolēt ātrumu.

BRAUKŠANA, KAS AIZRAUJ

Piektās paaudzes hibrīda dzinējs padara braukšanu patīkamu, nodrošinot tūlītēju paātrinājumu, lielāku jaudu un efektivitāti, kas garantē vienmērīgākus un klusākus braucienus.

IZCILA ENERĢIJA UN SKAISTUMS

Vizuāli dinamisks ar āmurgalvas formu un zemu, elegantu virsbūvi, Camry skaisti veidotais eksterjers apvieno sportiskumu ar izsmalcinātību. Plānie un asā leņķī izliektie jaunie priekšējie lukturi vēl vairāk izceļ dizainu, piešķirot kopējam siluetam unikāli modernu, braukšanas prieku sagādājošu auru.

DINAMISKS EKSTERJERA DIZAINS

Enerģijas pārpilnās Camry raksturīgās līnijas izceļ izsmalcināto virsbūvi un pazemināto jumta aizmugurējo daļu, radot nepārprotami pašpārliecinātu iespaidu.

IZTEIKSMĪGA IZSMALCINĀTĪBA

Eleganti veidotais, izsmalcinātais siluets un virsbūvei raksturīgās pagarinātās priekšējās un aizmugurējās pārkares ar funkcionālu ventilāciju.

IZSMALCINĀTĪBA TAVAM KOMFORTAM

Camry izsmalcinātajā salonā ir līdzsvarots praktisks dizains un augstākās klases stils, lai radītu relaksējošu atmosfēru atvērtā telpā. Izvēlētie apdares elementi, materiāli un virsmas harmoniski saskan, savukārt modernākās drošības tehnoloģijas ir iestrādātas dizainā, lai palīdzētu katrā braucienā.

ELEGANTS SALONS, KAS APRĪKOTS AR AUGSTĀKĀS KLASES FUNKCIJĀM

Sākot ar luksusa klases instrumentu paneli un beidzot ar stilīgu multivides displeju, salona dizains pārsteidz ar izcilu meistarību.

ĒRTS, PLAŠS SALONS

Lielā bagāžas nodalījuma ietilpība nodrošina pietiekami daudz vietas praktiskajām vajadzībām, bet komfortam ir pievienota grezna sēdekļu apdare.

GUDRS BRAUKŠANAS VEIDS

Multivides sistēma Toyota Smart Connect ir izstrādāta tā, lai ikviens brauciens būtu pēc iespējas raitāks. Izmantojot lietotni MyToyota, tu vari pārvaldīt savu automobili no viedtālruņa, kā arī izvēlēties skaļruņu papildaprīkojumu un komplektu Smart Connect+ papildu funkciju izmantošanai.

VISS VAJADZĪGAIS AR VIENU ACU UZMETIENU

Pielāgo 12,3 collu pilnīgi digitālā kombinētā kombimetra izkārtojumu, kurā svarīgā informācija tiek parādīta vienuviet.

IEPAZĪSTI JAUNĀKO TOYOTA MULTIVIDES SISTĒMU

12,3 collu displejā ir pieejams Apple CarPlay un Android Auto, reāllaika mākoņa navigācija, balss vadība, digitālā atslēga un attālinātie pakalpojumi.