Corolla sedans

COROLLA SEDANS APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

  Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

  Sākot no 33 700 €

  Izvēlēties

 • Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

  Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

  Sākot no 30 900 €

  Izvēlēties

 • Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

  Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

  Sākot no 28 400 €

  Izvēlēties

 • Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

  Corolla Hybrid Sedan 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

  Sākot no 33 200 €

  Izvēlēties

Prev Next

360° APSKATS

GALVENĀS IEZĪMES

RADĪTS, LAI IZCELTOS

RADĪTS, LAI IZCELTOS

Corolla sedanam piemīt neapstrīdami spēcīga aura, ko raksturo izsmalcinātas, plūstošas kontūras un plats plūdlīniju korpuss. Tā izteiksmīgo eksterjeru papildina virkne modernu detaļu, tostarp LED lukturi, hromēti akcenti un 18" divtoņu vieglmetāla diski.
IZSMALCINĀTS, PLAŠS UN KOMFORTABLS

IZSMALCINĀTS, PLAŠS UN KOMFORTABLS

Piedāvājot pārdomātas tehnoloģijas un klasē vadošo komfortu ikvienam pasažierim, salons ir gan relaksējošs, gan ērts. Pateicoties atjautīgajiem uzglabāšanas nodalījumiem, plašajai telpai kājām un augstākās kvalitātes apdarēm, tev tavi braucieni šķitīs tikpat patīkami kā galamērķis.
MODERNĀ LAIKMETA LEĢENDA

MODERNĀ LAIKMETA LEĢENDA

Būvēts, izmantojot Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platformu, Corolla sedans nodrošina absolūti izcilu gaitu. No uzlabotās piekares un dinamiskās vadāmības līdz zemajam smaguma centram un 1,8 litru benzīna hibrīda piedziņai – Corolla sedans ikvienā detaļā ir moderna leģenda.
TEHNOLOĢIJAS IKVIENAM BRAUCIENAM

TEHNOLOĢIJAS IKVIENAM BRAUCIENAM

Intuitīvās tehnoloģijas var uzlabot ikvienu braucienu. Iepazīsti Toyota Smart Connect. Revolucionārais Premium Connectivity komplekts ļauj baudīt ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī saņemt reāllaika satiksmes informāciju. Jaunais 8 collu skārienekrāns nevainojami integrē Apple CarPlay un Android Auto™ informācijas panelī, nodrošinot piekļuvi tavām mīļākajām lietotnēm, kā arī bagātīgu informāciju par braucieniem. Tikmēr lietotne MyT parūpējas par pārējo. Seko līdzi braucieniem, ieplāno apkopi vai pat uzlabo savu hibrīda braukšanas stilu ar vienu pogas spiedienu.
Toyota Corolla hibrīds

Toyota Corolla hibrīds

Stilīga, efektīva un braukšanas prieku sniedzoša, Corolla ir modernā laikmeta leģenda. Lai kāds būtu tavs dzīvesstils un lai kuru virsbūves tipu tu izvēlētos, tu varēsi baudīt pašuzlādes hibrīdu sniegtās priekšrocības. Toyota piedāvā izvēli starp diviem hibrīda dzinējiem – 1,8 litru hibrīda dzinēju un 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju – vienam modelim. Pateicoties priekšrocībām, ko sniedz Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma, Corolla vedīs tevi enerģiskos braucienos.