Corolla hečbeks

COROLLA HEČBEKS APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

  Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

  Sākot no 27 300 €

  Izvēlēties

 • Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

  Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

  Sākot no 30 500 €

  Izvēlēties

 • Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

  Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

  Sākot no 32 000 €

  Izvēlēties

 • Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

  Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

  Sākot no 33 500 €

  Izvēlēties

Prev Next

GALVENĀS IEZĪMES

RADĪTA, LAI SNIEGTU VĒL VAIRĀK

RADĪTA, LAI SNIEGTU VĒL VAIRĀK

Mēs, Toyota, esam apņēmības pilni būvēt aizvien labākus automobiļus. Corolla ir būvēta uz Toyota modernās TNGA platformas, kas sniedz patiesi baudāmus braucienus. Vēl stingrākā virsbūve un zemais smaguma centrs mazina virsbūves sasvēršanos līkumos, bet dubultsviru piekare absorbē triecienus vēl efektīvāk, nodrošinot vēl vienmērīgāku gaitu.
RADĪTA, LAI ATSTĀTU IESPAIDU

RADĪTA, LAI ATSTĀTU IESPAIDU

Pirmais, ko pamana Corolla, ir tās izteiksmīgais un dinamiskais eksterjers, kuru var padarīt vēl pievilcīgāku, izvēloties kādu no mūsu divu toņu krāsojuma iespējām. Pievilcīgais, zemais motora pārsegs, satriecoši platā priekšējā reste un izteiksmīgie pilnībā LED priekšējie lukturi piešķir tai elegantu profilu, kuru vēl vairāk izceļ sportiskie 18" vieglmetāla diski.
 PATIESS SIRDSMIERS

PATIESS SIRDSMIERS

Inovatīvais Toyota Safety Sense komplekts paredz potenciālas briesmas un palīdz reaģēt daudz efektīvāk. Pateicoties inteliģento palīgsistēmu klāstam, kas ietver atpakaļskata kameru, aklo zonu monitoru, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un adaptīvo tālo gaismu funkciju, ikviens brauciens būs gan viegls, gan baudāms.
Toyota Corolla hibrīds

Toyota Corolla hibrīds

Stilīga, efektīva un braukšanas prieku sniedzoša, Corolla ir modernā laikmeta leģenda. Lai kāds būtu tavs dzīvesstils un lai kuru virsbūves tipu tu izvēlētos, tu varēsi baudīt pašuzlādes hibrīdu sniegtās priekšrocības. Toyota piedāvā izvēli starp diviem hibrīda dzinējiem – 1,8 litru hibrīda dzinēju un 2,0 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju – vienam modelim. Pateicoties priekšrocībām, ko sniedz Toyota jaunās globālās arhitektūras (TNGA) platforma, Corolla vedīs tevi enerģiskos braucienos.