WESS Motors Toyota / Piedāvājumi

TOYOTA APPROVED LIETOTIE AUTOMOBIĻI

2 GADU GARANTIJA | 2 GADU PALĪDZĪBA UZ CEĻA | PĀRBAUDĪTI

Līzinga procentu likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR*

2 GADU GARANTIJA | 2 GADU PALĪDZĪBA UZ CEĻA | PĀRBAUDĪTI

Toyota Approved lietoto automobiļu priekšrocības:

2 gadu garantija

Visi Toyota Approved* apstiprinātie Toyota automobiļi saņem vismaz 2 gadu garantiju, kas dāvā visaptverošu segumu un tev — gaidīto sirdsmieru.
* Vairāk informācijas par Toyota Approved garantiju un tās noteikumiem skati garantijas bukletā.

2 gadi palīdzība uz ceļa

Toyota Approved piedāvās pilnīgu palīdzību uz ceļa visu garantijas periodu. Tas nozīmē, ka tev tiks sniegta palīdzība mājās, ceļa malā vai ja automobili vajadzēs nogādāt servisā.

Līzinga procentu likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR*

0,99% + 3 mēnešu EURIBOR līzinga procentu likme attiecas uz visu Toyota Approved automobiļu klāstu, kas ir pieejami Baltijā, neatkarīgi no piedziņas veida vai auto vecuma.

44 punktu tehniskā apskate

Pirms pārdošanas mūsu īpaši apmācītie mehāniķi īsteno pilnīgu visu Toyota Approved lietoto automobiļu pārbaudi.

Gatavi braukt

Lai kuru modeli tu izvēlētos, visas mūsu apstiprinātās Toyota būs pilnīgā braukšanas gatavībā – arī iztīrītas un nomazgātas –, lai tu varētu droši doties ceļā vēl ātrāk, nekā cerēji.

Finansēšana

Ja esi atradis īsto apstiprināto modeli, vari būt mierīgs, jo Toyota Līzings piedāvā virkni elastīgu finansēšanas iespēju.

*Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti oficiālā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Aprēķina piemērs
Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Aprēķins veikts automobilim ar cenu 23 900 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 10% (2390 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (358,50 €), atlikušo vērtību 35% (8365 €) pēc 36 mēnešiem un 60 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un 0,99 % + 3 mēnešu EURIBOR (25.03.2024 3 men Euribor 3,90 %) . Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 36 mēneši ir  403,11 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem.
Apskati finanšu pakalpojumu noteikumus un nosacījumus un ja nepieciešams, konsultējies ar ekspertu. Līzinga piedāvājums ir indikatīvs. Lai saņemtu konkrētu piedāvājumu, lūdzu, sazinies ar pārstāvniecību.