WESS Motors Toyota /

Toyota Approved – garantēts sirdsmiers!

Toyota Approved lietoto automobiļu priekšrocības:

 

 24 mēnešu garantija  24 mēnešu palīdzība uz ceļa  44 punktu tehniskā apskate

24 mēnešu garantija

Visi Toyota Approved apstiprinātie Toyota automobiļi saņem vismaz 24 mēnešu garantiju, kas dāvā visaptverošu segumu un tev – gaidīto sirdsmieru.
* Vairāk informācijas par Toyota Approved garantiju un tās noteikumiem skati garantijas bukletā

24 mēnešu palīdzība uz ceļa

Toyota Approved piedāvās pilnīgu palīdzību uz ceļa visu garantijas periodu. Tas nozīmē, ka tev tiks sniegta palīdzība mājās, ceļa malā vai ja automobili vajadzēs nogādāt servisā.

44 punktu tehniskā apskate

Pirms pārdošanas mūsu īpaši apmācītie mehāniķi īsteno pilnīgu visu Toyota Approved lietoto automobiļu pārbaudi.

 Hybrid Life Assurance  Gatavi braukt  Finansēšana

Hybrid Life Assurance

Visiem Toyota Approved apstiprinātajiem hibrīdiem ir Hybrid Life Assurance apdrošināšana, kas nodrošina hibrīda augstsprieguma akumulatora papildu aizsardzību vēl vienu papildu gadu/15 000 km* (kuru var pagarināt līdz automobiļa 10 gadadienai no pirmās reģistrācijas datuma, izejot maksas hibrīda sistēmas komponentu pārbaudes katru gadu).

* Atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

Gatavi braukt

Lai kuru modeli tu izvēlētos, visas mūsu apstiprinātās Toyota būs pilnīgā braukšanas gatavībā – arī iztīrītas un nomazgātas –, lai tu varētu droši doties ceļā vēl ātrāk, nekā cerēji.

Finansēšana

Ja esi atradis īsto apstiprināto modeli, vari būt mierīgs, jo Toyota Līzings piedāvā virkni elastīgu finansēšanas iespēju.

Lietoto automobiļu programmas Toyota Approved noteikumi

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 31.03.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.
Reprezentatīvs piemērs: iegādājoties automobili operatīvajā līzingā uz 3 gadiem, kura vērtība ir 22 500 €, un veicot pirmo iemaksu 15% apmērā no iegādes vērtības, piemērotā procentu likme ir 0,99% + 6 mēn. EURIBOR (EURIBOR vērtība uz 19.01.2023.: 2,90%) un atlikusī vērtība ir 35%, komisijas maksa 1,5% no automobiļa iegādes vērtības, kopējā atmaksājamā summa 17 045,81 € (neskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību) ar ikmēneša maksājumu 357,06 € un gada procentu likmi (GPL) 4,888%. Piemērā aprēķinātie dati ir informatīvi un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izskatīšanas.