WESS Motors Toyota /

Esi noskatījis sev jaunu auto kādā no WESS Motors autocentriem? Vai varbūt Tavs sapņu auto ir mazlietotu auto katalogā? Neraizējies, ka cits pircējs varētu Tevi apsteigt tikai  tāpēc, ka Tev vēl ir jāpārdod esošā automašīna!

Ja vēlies ātrāk sēsties pie sava jaunā auto stūres, mums ir risinājums tieši Tev - mēs pieņemsim Tavu automašīnu kā pirmo iemaksu izvēlētā auto iegādei!

Pārdot esošo automašīnu un nopirkt jaunu vienuviet – tā ir priekšrocība, kas ļauj ietaupīt laiku un padara ērtāku visu pirkšanas - pārdošanas procesu.  Auto maiņa pie mums notiek pavisam vienkārši!

KĀ SAMAINĪT AUTO?

1. IZVĒLIES JAUNU AUTO! Izvēlies jaunu automašīnu kāda no WESS Motors autocentriem vai arī no mazlietotu auto kataloga, ja priekšroku šoreiz dod kādam īpašam mazlietotam auto. 

2. PIESAKI SAVU AUTO MAIŅAI! Lai nezaudētu laiku un naudu, piesaki savu esošo automašīnu maiņai. Izvēlies sev ērtāko pieteikšanas veidu - aizpildot pieteikumu tiešsaistē, sazinoties ar mūsu pārdošanas konsultantu pa tālruni vai e-pastu, vai ierodoties personīgi kādā no WESS Auto Grupas autocentriem. 

3. NOVĒRTĒJAM TAVU AUTO UN PIEDĀVĀJAM CENU! Tev ērtā un iepriekš saskaņotā laikā WESS Auto Grupas servisa speciālisti veiks Tavas esošās automašīnas kompleksu auto diagnostiku, lai noteiktu tās tehnisko stāvokli, kā arī  novērtēs Tava auto vizuālo stāvokli.  Labākās cenas piedāvājums Tavai automašīnai tiks sagatavots vienas darba dienas laikā!

4. PARAKSTAM LĪGUMU PAR JAUNA AUTO IEGĀDI.  Ja Tevi apmierina mūsu piedāvāta cena par Tavu esošo auto,  mums atliek vien parakstīt līgumu par jauna vai mazlietota auto iegādi. Pēc līguma parakstīšanas Tavu esošo automašīnu pieņemsim kā daļēju samaksu par izvēlēto auto.

5. IZBAUDI BRAUKŠANAS PRIEKUS JAUNAJĀ AUTO! Lai savā jaunajā auto Tu varētu mērot daudzus simtus  bezrūpīgu kilometru, mēs palīdzēsim Tev saņemt visizdevīgākos apdrošināšanas piedāvājumus, kā arī nodrošināsim pilnu servisu un atbalstu visā apdrošināšanas polises darbības laikā.

Atceries! Visiem uz Tavu automašīnu attiecināmajiem obligātajiem maksājumiem (nodevas, nodokļi, sodi par administratīvajiem un ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ja tādi ir piemēroti), ir jābūt samaksātiem pirms automašīnas maiņas darījuma.