RAV4 Plug-in Hybrid

RAV4 PLUG-IN HYBRID APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Executive

  RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Executive

  Sākot no 52 500 €

  Izvēlēties

 • RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Premium

  RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Premium

  Sākot no 56 500 €

  Izvēlēties

Prev Next

360° APSKATS

GALVENĀS IEZĪMES

DIVĒJĀDS DNS

DIVĒJĀDS DNS

RAV4 Plug-in Hybrid apvieno mūsu līdz šim jaudīgāko hibrīdtehnoloģiju ar izcilo EV spēju doties vēl tālāk ar tīrāku jaudu. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.
TĪRA JAUDA

TĪRA JAUDA

Jaudīgs, dinamisks un drošs – RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina nepārspējamu veiktspēju. Aprīkots ar 2,5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņas sistēmu (AWD-i), tas sasniedz no 0 līdz 100 km/h nieka 6 sekundēs, pateicoties tā iespaidīgajai vilcei un ievērojamajai 306 DIN ZS jaudai.
INTERJERA DIZAINS

INTERJERA DIZAINS

RAV4 Plug-in Hybrid modernais salons nodrošina ideālu vidi klusam un nevainojamam sniegumam. Sportiskie ādas sēdekļi un lielais panorāmas jumts nodrošina ērtus un bezrūpīgus braucienus tā plašajā, izsmalcinātajā interjerā, savukārt 520 l bagāžas nodalījums sniedz pielāgojamu kravas telpu ar minimālu ietekmi uz akumulatora izmēru. Sākot ar vējstikla projekcijas displeju un 9 skaļruņu audio sistēmu JBL Premium līdz bezvadu uzlādei un 230 V kontaktligzdai bagāžas nodalījumā, RAV4 izsmalcinātais interjers nodrošina bezkompromisu komfortu un ērtības.