WESS Motors Toyota / Toyota garantija un palīdzība uz ceļa

Toyota garantija un palīdzība uz ceļa

Toyota prioritāte vienmēr ir klientu apmierinātība. Mums ir svarīgi, lai tu varētu paļauties uz savu Toyota jebkurā brīdī un situācijā.

Toyota velta daudz laika un pūļu katra automobiļa ražošanā, jo vēlas, lai tavi ikdienas braucieni ritētu bez raizēm. Taču gadījumos, kad tev būs nepieciešama mūsu profesionālā palīdzība, sazinies ar mums.

Toyota Relax garantija līdz pat 10 gadiem*

Ikvienai jaunai un lietotai Toyota ir tiesības saņemt Toyota Relax garantiju līdz pat 10 gadiem. Jaunam automobilim šis 10 gadu periods ietver Toyota 3 gadu ražotāja garantiju, kas stājas spēkā automobiļa reģistrācijas dienā. Ja visas noteiktās, regulārās apkopes ir veiktas Toyota pārstāvniecībā, pēc ražotāja garantijas beigām stājas spēkā Toyota Relax garantija. Katra apkope, kas ir veikta Toyota pārstāvniecībā, nodrošina 12 mēnešu papildgarantiju līdz automobilis sasniedz 185 000 km nobraukumu vai 10 gadu vecumu (kas iestājas ātrāk).

Papildus Toyota Relax garantijai uz Toyota automobili attiecas arī šādas garantijas saistības:

3 gadu ražotāja garantija**

Mēs nodrošinām tavai Toyota trīs gadu vai līdz 100 000 km nobraukuma ražotāja garantiju. Pirmā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz defektus, kas radušies ražošanas kļūmes dēļ.

10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija**

Kā hibrīda tehnoloģijas pionieri, mēs esam arī tik pārliecināti par mūsu hibrīda vilces akumulatoru izturību, ka sniedzam tiem pat 10 gadu garantiju. Tādējādi tu vari būt pārliecināts, ka tavas Toyota hibrīda sistēma vienmēr ir darba kārtībā.

Garantija ir spēkā 1 gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais). Lai garantiju pagarinātu, pēc tam tev automobilis jāaizved uz pilnvarotu Toyota pārstāvniecību uz apkopi, kurā tiks pārbaudīts hibrīda vilces akumulatora stāvoklis. Pēc pārbaudes akumulatora garantija tiek atjaunota. Tādējādi garantiju iespējams pagarināt līdz 10 gadiem. Ievēro, ka hibrīda vilces akumulatora stāvokļa pārbaude tiek veikta oficiālā Toyota pārstāvniecībā apkopes laikā un ir bez maksas.

Spēkā visiem jaunajiem Toyota modeļiem, kas iegādāti, sākot ar 01.01.2019.

Eiropas Savienībā līdz 01.01.2019. iegādāto hibrīdauto hibrīda vilces akumulatora garantiju par papildmaksu var pagarināt līdz 5 gadiem pēc hibrīdkomponentu rūpnīcas garantijas beigām (5 gadi/100 000 km), ja automobiļa apkope regulāri tiek veikta Toyota pārstāvniecībā un apkopes laikā tiek veikta arī hibrīda sistēmas pārbaude.

8 gadu elektromobiļa vilces akumulatora ražotāja garantija**

EV vilces akumulatora garantija attiecas uz akumulatora jaudas kritumu zem 70%, salīdzinot ar tā sākotnējo kapacitāti, un ilgst līdz 8 gadiem no automobiļa pirmās reģistrācijas dienas vai līdz 160 000 km nobraukumam (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais; bez ierobežojuma pirmajā gadā).

Turklāt mēs piedāvājam pagarināto garantiju līdz 10 gadiem Toyota bZ4X vilces akumulatoram, kas ietver ražotāja garantiju vilces akumulatoram līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km, un, ja Toyota apkopes programma tiek ievērota pēc tās derīguma termiņa beigām un visi nepieciešamie apkopes darbi tiek veikti Toyota pilnvarotajos servisa centros Baltijā, mēs varam garantēt 70% no vilces akumulatora sākotnējās kapacitātes pēc 10 gadiem vai 1 milj. nobrauktu kilometru. Vilces akumulatora garantija tiek pagarināta par 1 gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) no katras aktivizēšanas.

10 gadu palīdzību uz ceļa**

Ja veic regulāru savas Toyota apkopi oficiālajā pārstāvniecībā, tehniskā palīdzība uz ceļa ir spēkā līdz 10 gadiem. Nobraukuma ierobežojuma nav. Ja veic sava automobiļa apkopi atbilstoši apkopju grafikam arī pēc garantijas perioda beigām, palīdzība uz ceļa ar katru apkopi tiek pagarināta uz nākamo gadu. Pilnībā bez maksas arī pēc garantijas beigām! Tā turpināsies, līdz automobilis sasniegs 10 gadu vecumu. Tehniskā palīdzība uz ceļa ietver palīdzību mājās, uz ceļa, kā arī nogādāšanas līdz remontdarbnīcai pakalpojumu.

Spēkā visiem jauniem Toyota modeļiem, kas pirkti oficiālā pārstāvniecībā Baltijā no 01.01.2020.

5 gadu garantija hibrīda komponentiem**

Šī garantija attiecas uz jebkuru ar ražošanu vai montāžu saistītu hibrīda sistēmas komponentu, ieskaitot hibrīda akumulatora, defektu normālas lietošanas apstākļos 5 gadu laikā vai, līdz sasniegts 100 000 km nobraukums (atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk).

12 gadu garantija pret koroziju**

12 gadu garantija pret koroziju bez nobraukuma ierobežojuma sedz ražošanas defektu dēļ radušos korozijas bojājumus automobiļa virsbūves paneļos (tas nozīmē virsbūves caurrūsēšanu, kas ir sākusies iekšpusē).

Proace un Hilux modeļu kabīnei ir spēkā 6 gadu garantija pret koroziju. Hilux virsbūvei ir spēkā 3 gadu garantija pret koroziju.

3 gadu garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem**

Trīs gadu krāsojuma garantija ietver no ražošanas defektiem izrietošu virsmu rūsēšanu un krāsas defektus, kas 3 gadu laikā parādās uz krāsotajiem virsbūves paneļiem neatkarīgi no nobraukuma.

Hilux kabīnei ir spēkā 1 gada garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem.

Toyota Approved lietoto automobiļu garantija un palīdzība uz ceļa vismaz 24 mēnešus**

Toyota Approved lietotu automobiļu programmas apstiprinātiem automobiļiem ir vismaz 24 mēnešu garantija, kas sniedz tev tieši tādu sirdsmieru un apdrošināšanas aizsardzību, ko tu sagaidi un kāda tev ir nepieciešama, iegādājoties lietotu automobili. Papildus mēs sniedzam arī pilnu palīdzības uz ceļa pakalpojumu, kas ir spēkā garantijas periodā un ietver palīdzības sniegšanu tev gan mājās, gan uz ceļa, kā arī nogādāšanas remontdarbnīcā pakalpojumu.  Toyota Approved papildu garantija attiecas tikai uz Eiropā pārdotajiem Toyota automobiļiem, kas ražoti Eiropas tirgum, iegādāti oficiālā Toyota pārstāvniecībā Eiropā, ir jaunāki par 10 gadiem no pirmās reģistrācijas datuma un kuru nobraukums ir mazāks par 185 000 km.

3 gadu garantija Toyota oriģinālajam aprīkojumam**

Toyota oriģinālajiem aksesuāriem, kas uzstādīti jaunam automobilim, ir 3 gadu garantija, un tā ietver arī ražošanas defektus.

* Toyota Relax ir spēkā automobiļiem, kuriem no 01.04.2022. tiek veikta apkope. Noteikumi, nosacījumi un ierobežojumi ir skatāmi šeit.
** Sazinies ar mums, lai uzzinātu precīzus nosacījumus un informāciju.