WESS Motors Toyota / Piedāvājumi

Katra izvēle ir svarīga

Atrodi savu elektrificētu Toyota

Mūsu dzīve, vēlmes un ieradumi ir atšķirīgi. Taču ikvienam ir jābūt iespējai baudīt ērtus un ekonomiskus mobilitātes risinājumus, kas ir piemēroti tieši viņam(-ai). Tāpēc Toyota klāstā ir četri elektrificēti jaudas avoti: hibrīds, uzlādējamais jeb Plug-in hibrīds, pilnībā elektriskais jeb elektromobilis un ūdeņradis.

Dažiem elektrificētiem automobiļiem, piemēram, hibrīdiem un uzlādējamajiem hibrīdiem, ir arī benzīna dzinējs, un automobilis nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem. Citiem, piemēram, Toyota bZ4X, ir tikai elektriskais spēka agregāts. Tu var izvēlēties sev piemērotāko tehnoloģiju un izbaudīt ikdienas braucienus.

ATRODI PIEMĒROTU ELEKTRIFICĒTU AUTO

Hibrīds

Elektriskā un benzīna jauda vienā modernā piedziņas sistēmā, kas apvieno labāko no abām pasaulēm.
- Nav vajadzības uzlādēt
- Uzpildi degvielu kā parasti
- Brauc kā parasti
- Zems emisiju līmenis
- Zems degvielas patēriņš

Uzlādējamais elektriskais hibrīds

Jaudīga hibrīda tehnoloģija ar elektriskās piedziņas iespējām, kas ļauj veikt ikdienas braucienus EV režīmā.
- Uzpildi degvielu kā parasti
- Brauc kā parasti
- Viegla uzlāde
- Elektriskās piedziņas iespējas
- Jaudīgs un efektīvs 

Pilnībā elektrisks

Elektriskie akumulatora automobiļi darbojas tikai ar akumulatora enerģiju, nodrošinot braukšanas prieku un mobilitāti ar zemām emisijām. 
- Dinamiskiem braucieniem
- Viegli uzlādējams
- Izcila sniedzamība
- Vienmērīgs un kluss

Ūdeņraža

Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto, kuri izdala tikai ūdeni, revolucionāri maina mūsu braukšanas veidu.
- Ātra degvielas uzpilde
- Nav kaitīgu izplūdes gāzu emisiju
- Vienmērīgs elektrisks sniegums
- Izcila sniedzamība

PĀRLIECINĀTS UZ CEĻA

Sniedzamība
Sniedzamībai ir liela nozīme attiecībā uz elektrisko mobilitāti. Mūsu hibrīda modeļi ir vienkārši lietojami. Tie jāuzpilda ar benzīnu kā parasti. Ūdeņraža, uzlādējamajiem hibrīdiem un elektriskajiem akumulatora automobiļiem ir katram savas priekšrocības. 

Uzlāde
Uzlāde ir vienkārša mājās vai ceļā, izmantojot publiskās uzlādes stacijas. Ar mūsu hibrīdiem un uzlādējamajiem hibrīdiem tu vari uzpildīt degvielu kā parasti un joprojām braukt elektriskajā režīmā. Uzpildot ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto tvertni, dažu minūšu laikā tu vari iegūt simtiem kilometru garu sniedzamību. 

PĀRSLĒGŠANĀS ATMAKSĀJAS

Samazini savu ietekmi
Elektrificētie automobiļi sniedz daudz priekšrocību. Zemāks CO2 emisiju daudzums ir labvēlīgs planētai un nozīmē zemāku transportlīdzekļa nodokli, ļaujot tev ietaupīt.

Izvēlies, kā uzlādēt
Viena no elektroauto priekšrocībām ir iespēja to uzlādēt, kad un kur tas tev ir ērti. Uzlādē mājās pa nakti tāpat kā tālruni – rentabli un vienkārši.

Izmanto nodokļu priekšrocības
Elektroauto nodokļu atvieglojumi padara pāreju uz citu transportlīdzekli vēl izdevīgāku. Katrā valstī tie ir atšķirīgi, taču tie ļauj ietaupīt, pateicoties nodokļu atvieglojumiem un atbrīvojumam no ceļa nodokļa un sastrēgumu maksas.

Ietaupi uz degvielu
Elektroauto uzlāde var būt laika ziņā efektīvāka un ērtāka nekā benzīna vai dīzeļdegvielas automobiļa degvielas uzpildīšana, nemaz nerunājot par to, ka tā ir lētāka.