Proace City

PROACE CITY APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Proace City Panel Van Compact Single side door 1.2 Turbo (110 hp) M/T Professional Plus

  Proace City Panel Van Compact Single side door 1.2 Turbo (110 hp) M/T Professional Plus

  Sākot no 23 450 €

  Izvēlēties

 • Proace City Panel Van Compact Double side door 1.5 D-4D (131 hp) A/T Professional Comfort

  Proace City Panel Van Compact Double side door 1.5 D-4D (131 hp) A/T Professional Comfort

  Sākot no 32 500 €

  Izvēlēties

Prev Next

360° APSKATS

GALVENĀS IEZĪMES

VIENKĀRŠI PRAKTISKS

VIENKĀRŠI PRAKTISKS

Proace City ir ideāli piemērots pilsētvidei, pateicoties tā kompaktajam izmēram. Pārvadājamā krava vienmēr būs viegli pieejama, izmantojot atveramās aizmugures durvis. Kravas telpas ietilpību un garumu var viegli palielināt ar sistēmu Smart Cargo: kopējo kravas garumu par papildu 1,3 m un kravas telpas ietilpību par 0,4 m3.
KOMFORTA ZONA DARBĀ

KOMFORTA ZONA DARBĀ

Pateicoties klasē vadošajai salona ietilpībai, labi organizētam informācijas panelim un pielāgotiem sēdekļiem, Proace City ir radīts tā, lai vadītājs justos ērti neatkarīgi no brauciena ilguma. Papildus tam, nolokāmo priekšējo vidējo sēdekli var pārveidot par ērtu darba virsmu, kas ir ideāli piemērota klēpjdatoriem un planšetdatoriem, savukārt zem sēdekļa esošajā uzglabāšanas nodalījumā var ievietot visu svarīgāko.
PAPILDU TELPA, KAD TĀ IR NEPIECIEŠAMA

PAPILDU TELPA, KAD TĀ IR NEPIECIEŠAMA

Proace City piedāvā virkni interjera opciju, kas pielāgotas jebkāda veida darbam. Sistēma Smart Cargo rada papildu kravas telpu ar lūku starpsienā garāku kravu pārvadāšanai. Turklāt Smart Load indikators brīdina vadītāju, kad maksimālais kravas svars tiek pārsniegts vai ir gandrīz sasniegts, sniedzot papildu drošību.
Kompakts furgons ar plašām iespējām

Kompakts furgons ar plašām iespējām

Funkcionāls, daudzpusīgs un pielāgojams — jaunais Proace City ir ideāls pilsētas furgons. Ar savā klasē labāko iekraušanas garumu un plašo kravas telpu abās automobiļa garuma versijās var ievietot līdz divām standarta eiro paletēm.