Land Cruiser

LAND CRUISER APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive

  Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive

  Sākot no 66 100 €

  Izvēlēties

 • Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive Technology Plus

  Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive Technology Plus

  Sākot no 71 100 €

  Izvēlēties

Prev Next

360° APSKATS

GALVENĀS IEZĪMES

SPĒKS UN MĒRĶTIECĪBA IKVIENĀ KONTŪRĀ

SPĒKS UN MĒRĶTIECĪBA IKVIENĀ KONTŪRĀ

Jaunais Land Cruiser vairo savu reputāciju ar jaunu, vēl modernāku un robustāku eksterjera stilu. Ikvienai kontūrai ir konkrēts mērķis. Dzinēja pārsega forma ir veidota tā, lai uzlabotu redzamību uz leju pārsega centrā, bet priekšējo lukturu un restes ventilācijas atveres atrodas augstāk, lai maksimāli uzlabotu automobiļa aizsardzību un pārvaramā ūdens šķēršļa dziļumu.
UZ CEĻA UN APVIDŪ – VIENMĒR PASARGĀTI

UZ CEĻA UN APVIDŪ – VIENMĒR PASARGĀTI

Land Cruiser ir aprīkots ar Toyota Safety Sense, aktīvu drošības tehnoloģiju komplektu, kas izstrādāts, lai palīdzētu novērst vai mazināt sadursmes visdažādākajās situācijās. Tajā ietilpst Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju (dienas un nakts režīmā) un riteņbraucēju (tikai dienas režīmā) noteikšanas funkciju, Adaptīvā kruīza kontrole (ACC), Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA), Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) un Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA).
GATAVS IEKAROT VISIZAICINOŠĀKO RELJEFU

GATAVS IEKAROT VISIZAICINOŠĀKO RELJEFU

Šķērsot upi vai laisties lejup pa akmeņainu nogāzi – Land Cruiser spēja pārvarēt visizaicinošākos apvidus reljefus un droši nogādāt Tevi mājās ir leģendāra. Neviens cits SUV nespēj piedāvāt tā unikālo veiktspējas kombināciju uz ceļa un apvidus apstākļos.

Land Cruiser ir jauns 2,8 litru dzinējs. Tā jauda ir palielināta līdz 204 DIN ZS/150 kW ar 500 Nm griezes momentu. Automobilis spēj paātrināties no 0–100 km/h 9,9 sekundēs.