“WESS Auto Grupas” uzņēmumu peļņa pērn pieaugusi par 15% / WESS Motors Toyota / Jaunumi

“WESS Auto Grupas” uzņēmumu peļņa pērn pieaugusi par 15%

Viens no Latvijas lielākajiem auto uzņēmumiem “WESS Auto Grupa” 2022. gadā strādājis ar neto apgrozījumu 73,9 miljonu eiro apmērā. Salīdzinot ar 2021. gadu, aizvadītajā gadā “WESS Auto Grupas” uzņēmumu apgrozījums pieaudzis par 10,7 miljoniem eiro jeb 17%, bet pelņa palielinājusies par 15%. Kopumā “WESS Auto Grupa” pagājušajā gadā Latvijā ir pārdevusi 1631 jaunus vieglos automobiļus, no tiem Toyota -  1371, Lexus – 124, Honda - 141. Savukārt pēcpārdošanas servisa pakalpojumu jomā bijusi stabila izaugsme 18% apmērā.  

“Neraugoties uz auto tirgus izaicinājumiem, “WESS Auto Grupas” uzņēmumiem ir izdevies saglabāt savas tirgus pozīcijas. Aizvadītajā gadā galveno uzmanību veltījām produktīvas un optimizētas darbības nodrošināšanai, pilnveidojot un digitalizējot savu pakalpojumu klāstu. Piemēram, izveidojām jaunu platformu wessapdrosinasana.lv, lai klientiem būtu ērti saņemt apdrošināšanas pakalpojumus un ieviesām digitālu e-pieraksta formātu BMW servisā. Tāpat iespēju robežās cenšamies būtiski nepalielināt pakalpojumu cenas, neskatoties uz pieaugošo inflāciju un energoresursu cenu kāpumu.” norāda “WESS Auto Grupa” uzņēmumu dibinātājs un līdzīpašnieks Aleksandrs Oskins, “klienti mums uzticas, jo esam vietējais uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi automobiļu tirgū.”

“WESS Auto Grupas” uzņēmumos kopumā nodarbināti vairāk nekā 200 darbinieki. Savukārt uzņēmuma kopējie maksājumi valsts budžetā pagājušajā gadā sasniedza 14.9 miljonus eiro.  

Par WESS Auto Grupa:

“WESS Auto Grupa” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums - viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumiem Latvijā, kas ir dibināts 1991. gadā un darbojas jau vairāk nekā 30 gadus. WESS Auto Grupā ietilpst 5 uzņēmumi, kas izvietoti 4 autocentros, nodrošinot jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, auto nomu, pilna autoservisa pakalpojumus, auto rezerves daļu tirdzniecību, finansējumu un apdrošināšanu. Uzņēmuma apgrozījums 2022. gadā sasniedza 73.9 miljonus eiro, un tā peļņa palielinājusies par 15%. 

Vairāk par “WESS Auto Grupa”: www.wess.lv