Land Cruiser

LAND CRUISER APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive

  Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive

  From 66 100 €

  Select

 • Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive Technology Plus

  Land Cruiser SUV 2.8 D-4D (204 hp) 4WD A/T Executive Technology Plus

  From 71 100 €

  Select

Prev Next

SPĒKS UN MĒRĶTIECĪBA IKVIENĀ KONTŪRĀ

SPĒKS UN MĒRĶTIECĪBA IKVIENĀ KONTŪRĀ

Jaunais Land Cruiser vairo savu reputāciju ar jaunu, vēl modernāku un robustāku eksterjera stilu. Ikvienai kontūrai ir konkrēts mērķis. Dzinēja pārsega forma ir veidota tā, lai uzlabotu redzamību uz leju pārsega centrā, bet priekšējo lukturu un restes ventilācijas atveres atrodas augstāk, lai maksimāli uzlabotu automobiļa aizsardzību un pārvaramā ūdens šķēršļa dziļumu.
UZ CEĻA UN APVIDŪ – VIENMĒR PASARGĀTI

UZ CEĻA UN APVIDŪ – VIENMĒR PASARGĀTI

Land Cruiser ir aprīkots ar Toyota Safety Sense, aktīvu drošības tehnoloģiju komplektu, kas izstrādāts, lai palīdzētu novērst vai mazināt sadursmes visdažādākajās situācijās. Tajā ietilpst Sadursmes novēršanas sistēma (PCS) ar gājēju (dienas un nakts režīmā) un riteņbraucēju (tikai dienas režīmā) noteikšanas funkciju, Adaptīvā kruīza kontrole (ACC), Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDA), Automātisko tālo gaismu funkcija (AHB) un Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA).
GATAVS IEKAROT VISIZAICINOŠĀKO RELJEFU

GATAVS IEKAROT VISIZAICINOŠĀKO RELJEFU

Šķērsot upi vai laisties lejup pa akmeņainu nogāzi – Land Cruiser spēja pārvarēt visizaicinošākos apvidus reljefus un droši nogādāt Tevi mājās ir leģendāra. Neviens cits SUV nespēj piedāvāt tā unikālo veiktspējas kombināciju uz ceļa un apvidus apstākļos.