Mazlietoti auto (153)
Toyota Yaris
5d Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force (116 hp) e-CVT Active Plus- Reģistrācijas datums:
- 2024-02
- Nobraukums:
-
29 008 km
- Virsbūves tips:
- Hečbeks
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Dark green Metāliska
- Dzinējs:
-
1.5 RWD Automatic 85 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- YARKBAC3000164827
- Tehniskā apskate līdz:
- 2028-02
Aprīkojums
Interjers
| Regulējama sēdekļu muguras daļa vadītāja |
| Regulējama sēdekļu muguras daļa pasažiera |
| Regulējams stūres novietojums augstumā un dziļumā |
| Karšu kabatas priekšējo sēdekļu aizmugurējā daļā |
| Interjers auduma apdare |
| Interjera krāsa melna |
| Apsildāmi sēdekļi priekšējie |
Drošība
| Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) |
| Braukšanas joslu brīdinājuma sistēma |
| Braukšanas joslu maiņu asistēšana |
| Ceļa zīmju asistēšana |
| Pretbuksēšanas sistēma (ASR) |
| Lietus sensors |
| Priekšējo lukturu gaismas tāluma regulēšana |
| Automātiskās gaismas |
| Tālo gaismu automātiska kontrole |
| Salona apgaismojums |
| Lasīšanas gaismas |
| Gaismu aizture aizslēdzot/atslēdzot automobili |
| Automātiskā bremžu sistēma |
| Sadursmes novēršanas sistēma distances ievērošanas monitorēšana |
| Sadursmes novēršanas sistēma ārkārtas bremzēšanas asistēšana |
| Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi aizmugurējos sēdekļos |
| LED lukturi dienasgaismas |
| LED lukturi tuvās |
| LED lukturi tālās |
| LED lukturi aizmugurējās |
| Miglas lukturi priekšējie |
| Miglas lukturi aizmugurējie |
| Stūres pastiprinātājs |
| Elektroniska rokasbremze (EBS) |
| Signalizācija |
| Vadītāja noguruma monitorēšana |
Komforts
| Gaisa kondicionieris |
| Elektriski atverami/aizverami stikli |
| Bezatslēgu sistēma |
| Parkošanās kamera |
| Bezatslēgas palaišana |
| GSM antena |
| Klimata kontrole divzonu |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi apsildāmi |
| Kruīza kontrole adaptīvā |
| Parkošanās sensori priekšējie |
| Parkošanās sensori aizmugurejie |
Multivide
| LCD ekrāns |
| Brīvroku sistēma |
| Skārienekrāns |
| Bluetooth |
| Digitāls instrumentu panelis |
| Audiosistēma rūpnīcas |
| Audiosistēma MP3 |
| Audiosistēma USB |
| Audiosistēma AUX in |
| Apple CarPlay/Android Auto |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa tumši zaļa |
| Eksterjera tips мetāliska |
Cits aprīkojums
| Norobežots bagāžas nodalījums |
| Gamyklinė garantija |
| Servisa grāmatiņa |
| Otra atslēga |
| Dubļu spārni, priekšā/aizmugurē |
| Vasaras riepas |
| Ziemas riepas |
| Vieglmetāla diski |
| Riepu spiediena kontrole |
| Āra temperatūras mērītājs |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 3 |
| Darba tilpums | 1490 cm³ |
| Darba tilpums | 1.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 85 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 116 Zs |
| Maksimālais apgriezienu skaits | 3600 rpm |
| Maks. griezes moments | 120 Nm |
| Maks. ātrums | 175 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 36 l |
| Pašmasa | 1085 kg |
| Kopējais garums | 3940 mm |
| Kopējais platums | 1745 mm |
| Kopējais augstums | 1500 mm |
Ekonomika
| Euro klase | Euro 6 |
| CO2 emisija | 97 g/km |
| Apvienotā ekonomika | 4 l/100km |