Mazlietoti auto (143)
Toyota C-HR
Crossover 1.2 Turbo (116 hp) 4WD Multidrive S Style Plus- Reģistrācijas datums:
- 2020-02
- Nobraukums:
-
178 103 km
- Virsbūves tips:
- SUV
- Piedziņa:
- Pilna piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Red Metāliska
- Dzinējs:
-
1.2 , Automatic AWD Automatic 85 kW
- Degviela:
- Benzīns
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- NMTLY3FX40R015088
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-03
Aprīkojums
Interjers
| Regulējama sēdekļu muguras daļa vadītāja |
| Regulējams stūres novietojums augstumā un dziļumā |
| Apsildāma stūre |
| Interjers pusādas apdare |
| Interjera krāsa melna |
| Apsildāmi sēdekļi priekšējie |
Komforts
| Parkošanās sensori aizmugurejie |
| Elektriski atverami/aizverami stikli |
| Bezatslēgu sistēma |
| Parkošanās kamera |
| Klimata kontrole divzonu |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi apsildāmi |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi nolokāmi |
| Kruīza kontrole adaptīvā |
Multivide
| LCD ekrāns |
| Brīvroku sistēma |
| Skārienekrāns |
| Bluetooth |
| Audiosistēma rūpnīcas |
| Audiosistēma MP3 |
| Audiosistēma USB |
| Audiosistēma AUX in |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa sarkana |
| Eksterjera tips мetāliska |
Drošība
| Pretbuksēšanas sistēma (ASR) |
| Lietus sensors |
| Bi Xenon priekšējās gaismas |
| LED lukturi |
| Priekšējo lukturu apmazgāšana |
| Miglas lukturi |
| Tālo gaismu automātiska kontrole |
| Salona apgaismojums |
| Lasīšanas gaismas |
| Stūres pastiprinātājs |
| Elektroniska rokasbremze (EBS) |
| Signalizācija |
| Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) |
| Braukšanas joslu brīdinājuma sistēma |
| Braukšanas joslu maiņu asistēšana |
| Ceļa zīmju asistēšana |
| Sadursmes novēršanas sistēma |
| Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi |
Cits aprīkojums
| Āra temperatūras mērītājs |
| Servisa grāmatiņa |
| Otra atslēga |
| Vissezonas riepas |
| Vieglmetāla diski |
| Riepu spiediena kontrole |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Darba tilpums | 1197 cm³ |
| Darba tilpums | 1.2 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 85 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 116 Zs |
| Maks. ātrums | 180 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50 l |
| Pašmasa | 1535 kg |
| Kopējais garums | 4360 mm |
| Kopējais platums | 1795 mm |
| Kopējais augstums | 1565 mm |
Ekonomika
| CO2 emisija | 187 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 10 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 8 l/100km |