Mazlietoti auto (52)
Toyota RAV 4
SUV 2.0 Dynamic Force (175 hp) Multidrive S Luxury Plus- Reģistrācijas datums:
- 2022-05
- Nobraukums:
-
152 211 km
- Virsbūves tips:
- SUV
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Dark blue Metāliska
- Dzinējs:
-
2.0 FWD Automatic 129 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- JTMW43FVX0D123283
- Tehniskā apskate līdz:
- 2026-05
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Interjera krāsa melna |
| Interjers alcantara ādas apdare |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa tumši zila |
| Eksterjera tips мetāliska |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 4 |
| Darba tilpums | 1987 cm³ |
| Darba tilpums | 2 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 129 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 175 Zs |
| Maks. ātrums | 190 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55 l |
| Pašmasa | 1485 kg |
| Kopējais garums | 4600 mm |
| Kopējais platums | 1855 mm |
| Kopējais augstums | 1685 mm |