Mazlietoti auto (52)
Toyota RAV 4
SUV 2.5 Hybrid (155 hp) 4WD e-CVT Premium Plus- Reģistrācijas datums:
- 2016-09
- Nobraukums:
-
67 973 km
- Virsbūves tips:
- SUV
- Piedziņa:
- Pilna piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Red Metāliska
- Dzinējs:
-
2.5 A Automatic 145 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- JTMDJREV80D058888
- Tehniskā apskate līdz:
- 2026-12
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Interjera krāsa melna |
| Interjers ādas apdare |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa sarkana |
| Eksterjera tips мetāliska |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 4 |
| Darba tilpums | 2494 cm³ |
| Darba tilpums | 2.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 145 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 197 Zs |
| Maks. ātrums | 180 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 56 l |
| Pašmasa | 1690 kg |
| Kopējais garums | 4605 mm |
| Kopējais platums | 1845 mm |
| Kopējais augstums | 1705 mm |
Ekonomika
| CO2 emisija | 118 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 5 l/100km |
| Ekonomika šosejā | 4 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 5 l/100km |