Mazlietoti auto (16)
Toyota Corolla Touring Sports
2.0 Hybrid (184 hp) e-CVT Active Plus- Reģistrācijas datums:
- 2023-03
- Nobraukums:
-
95 173 km
- Virsbūves tips:
- Universāls
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
White pearl
- Dzinējs:
-
2.0 FWD Automatic 135 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- SB1Z53BE80E113978
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-04
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Interjera krāsa melna |
| Interjers pusādas apdare |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa balts |
| Eksterjera tips pērļmāte |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 4 |
| Darba tilpums | 1987 cm³ |
| Darba tilpums | 2 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 135 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 184 Zs |
| Maks. ātrums | 180 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 43 l |
| Pašmasa | 1370 kg |
| Kopējais garums | 4650 mm |
| Kopējais platums | 1790 mm |
| Kopējais augstums | 1480 mm |