Mazlietoti auto (141)
Toyota PROACE CITY
Panel Van Long Single side door 1.5 D-4D (102 hp) M/T Professiona- Reģistrācijas datums:
- 2021-04
- Nobraukums:
-
135 749 km
- Virsbūves tips:
- VAN
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 4
- Sēdvietu skaits:
- 2
- Krāsa:
-
White Pamata
- Dzinējs:
-
1.5 FWD Manual 75 kW
- Degviela:
- Dīzelis
- Pārnesumu kārba:
- Manuālā
- VIN numurs:
- YAREFYHYCGJ943767
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-05
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Interjera krāsa melna |
| Interjers auduma apdare |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa balts |
| Eksterjera tips pamata |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 4 |
| Darba tilpums | 1500 cm³ |
| Darba tilpums | 1.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 75 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 102 Zs |
| Maks. ātrums | 172 km/h |
Ātrumkārba
| Pārnesumu | 5 |
Ķermenis
| Durvju skaits | 4 |
| Sēdvietu skaits | 2 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 53 l |
| Pašmasa | 1402 kg |
| Kopējais garums | 4753 mm |
| Kopējais platums | 1848 mm |
| Kopējais augstums | 1812 mm |
Ekonomika
| CO2 emisija | 108 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 4 l/100km |
| Ekonomika šosejā | 3 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 4 l/100km |