Proace Verso, gara izmēra minivens, 5 durvis, 2.2 dīzelis (150 zs), manuāla, priekšējā piedziņa, Shuttle
Tehniskie dati
General
| Virsbūve: | gara izmēra minivens, 5 durvis |
| Dzinējs: | 2.2 D-4D M/T (Priekšējā piedziņa) (110 kW) |
| Komplektācija: | Shuttle |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija
| Maksimālais ātrums (km/h): | 185 km/h |
Izmēri
| Platums (mm): | 1924 mm |
| Garenbāze (mm): | 3275 mm |
| Sēdvietu skaits: | 9 istet |
| Garums (mm): | 5331 mm |
| Augstums (mm): | 1955 mm |
Veiktspēja
| Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes): | 10.6 sekundit |
Pārnesumkārba
| Pārnesumkārbas veids: | Manuālā transmisija |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Ietilpība
| Kravas telpas tilpums (m³): | 0.98 m³ |
Vides rādītāji
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | 6.7 l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | 176 g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 69.0 dB(A) |
| Trokšņa līmenis stāvot (dB(A)): | 79.0 dB(A) |
Svars
| Pilna masa – kopā (kg): | 2900 kg |
| Pašmasa (kg): | 1908-2191 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 1900 kg |
| Velkamās piekabes masa bez bremzēm (kg): | 750 kg |
Dzinējs
| Cilindru skaits: | 4 rindā |
| Darba tilpums (cm³): | 2184 Darba tilpums (cm3) |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 370 Nm / p/min |
| Maksimālā motora jauda (DIN ZS): | 150 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 110/3500 kW/aps./min. |
| Maksimālā jauda (ZS): | 150 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 110 kW |
Bremzes
| Bremzes priekšā: | Ventilējami diski |
| Bremzes aizmugurē: | Disks |
Riepas un diski
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | A |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 70 |
Piekare
| Priekšā: | Pseido McPherson ar stabilizatoru |
| Aizmugurē: | Slīpā garensvira |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai cenas būtu pareizas, bet būs gadījumi, kad ir norādīta nepareiza informācija. Atvainojamies par šiem gadījumiem un centīsimies piedāvāt Jums vislabāko piedāvājumu šādos gadījumos.