TOYOTA APPROVED LIETOTIE AUTOMOBIĻI / : Used cars / WESS Motors Toyota / Piedāvājumi

TOYOTA APPROVED LIETOTIE AUTOMOBIĻI

Īpašais piedāvājums ilgst līdz marta beigām

PROCENTU LIKME 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR*

Izvēlēties pie mums Toyota Approved lietoto auto ir ērti. Turklāt auto var saņemt tajā pašā dienā. Iegādāties lietoto auto līdz marta beigām ir īpaši izdevīgi. Tavu esošo auto pieņemam kā pirmo iemaksu un procentu likme visiem modeļiem ir tikai 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR*. Starp simtiem Toyota Approved modeļu tu noteikti atradīsi lietotu Toyota ar pareizo izmēru, jaudu. Un, ja nevari atrast īsto modeli uzreiz, paziņo mums par savām vēlmēm, un mēs atradīsim tev piemērotāko automobili Toyota mazumtirgotāju tīklā Baltijas valstīs.

  • Minimālā pirmā iemaksa 15%
  • Maksimālais nomas periods: 36 mēneši
  • Personīgo līzinga piedāvājumu un procentu likmi jautā mums

DXP_C-hr_2580x1440px(2)

Toyota Approved lietoto automobiļu priekšrocības:

24 mēnešu garantija

Visiem Toyota Approved modeļiem ir vismaz 24 mēnešu garantija, kas garantē visiem Toyota modeļiem raksturīgo sirdsmieru (vairāk informācijas par Toyota Approved garantiju un tās noteikumiem skati garantijas bukletā).

24 mēnešu palīdzība uz ceļa

Visiem Toyota Approved modeļiem tiek piedāvāta pilnīga palīdzība uz ceļa visu garantijas periodu. Tas nozīmē, ka tev tiks sniegta palīdzība mājās, ceļa malā vai ja automobili vajadzēs nogādāt servisā.

44 punktu tehniskā apskate

Pirms pārdošanas mūsu tehniķi veic padziļinātu visu Toyota Approved automobiļu pārbaudi un pārliecinās, ka viss ir pilnā darba kārtībā.

Hybrid Life Assurance papildgarantija

Visiem Toyota Approved apstiprinātajiem hibrīdiem ir vilces akumulatora Hybrid Life Assurance papildaizsardzība, kas ir spēkā vienu gadu/15 000 km (kas iestājas pirmais; kuru var pagarināt līdz automobiļa 10 gadadienai, izejot maksas hibrīda sistēmas komponentu regulārās pārbaudes).

Gatavi braukt

Neatkarīgi no tā, kuru Toyota Approved modeli izvēlies, tu vari būt pārliecināts, ka tas ir 100% gatavs braukt.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 31.03.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

* Reprezentatīvs piemērs: iegādājoties automobili operatīvajā līzingā uz 3 gadiem, kura vērtība ir 22 500 €, un veicot pirmo iemaksu 15% apmērā no iegādes vērtības, piemērotā procentu likme ir 0,99% + 6 mēn. EURIBOR (EURIBOR vērtība uz 19.01.2023.: 2,90%) un atlikusī vērtība ir 35%, komisijas maksa 1,5% no automobiļa iegādes vērtības, kopējā atmaksājamā summa 17 045,81 € (neskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību) ar ikmēneša maksājumu 357,06 € un gada procentu likmi (GPL) 4,888%. Piemērā aprēķinātie dati ir informatīvi un var mainīties pēc līzinga pieteikuma izskatīšanas.

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 4,8–8,1 l/100 km, kombinētā CO₂ emisija 102–183 g/km. Attēls ir ilustratīvs.