WESS Motors Toyota

KURU TOYOTA MODELI IZVĒLĒTIES?

No visām automašīnām atrodiet to, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm
Cena
-
Ātrumkarba
Dzinēja tips
Riteņu piedziņa
Sēdvietu skaits
Virsbūves tips
Aprīkojums

Piedāvājumi

 • Plašs klāsts. Pieejami uzreiz

  Pilnā hibrīda elektriskie pilsētas SUV

  Lasīt vairāk

 • Benzīna luksus modelis RAV4 Luxury

  Īpašais piedāvājums, nesaistīts ar EURIBOR

  Lasīt vairāk

 • Pilnībā elektriskais Toyota bZ4X Luxury

  Īpašais piedāvājums, nesaistīts ar EURIBOR

  Lasīt vairāk

Jaunumi

 • Atgriešanās pie saknēm: pilnīgi jaunā Toyota Land Cruiser pirmizrāde

  Toyota šodien ar gandarījumu atklāj pilnīgi jauno Land Cruiser, modeli, kas pārmantojis tās pašas īpašības, kuru dēļ Land Cruiser vārds jau vairāk nekā 70 gadus ir sinonīms spēkam un izturībai. Leģendārie Land Cruiser gēni ir meistarīgi apvienoti ar jaunākajām tehnoloģijām, lai nodrošinātu lielāku veiktspēju gan bezceļa apstākļos, gan ikdienas lietošanā.

  Lasīt tālāk

 • WESS Motors elektrificē Pasaules skriešanas čempionātu ar jauno Toyota bZ4X

  Gatavojoties Pasaules čempionātam skriešanā (World Athletics Road Running Championships) Rīgā, WESS Motors Toyota maratona organizatoram Aigaram Nordam pasniedz jauno un pilnībā elektrisko Toyota bZ4X auto modeli. WESS Motors Toyota ir ilggadīgs Rīgas skriešanas maratona atbalstītājs, ik gadu nodrošinot organizatorus ar jaunākās paaudzes videi draudzīgiem spēkratiem, šogad pirmo reizi pilnībā elektrisks nulles izmešu auto. Toyota ir inovāciju līderis, piedāvājot videi draudzīgus mobilitātes risinājumus un popularizē “zaļās domāšanas” iniciatīvas.

  Lasīt tālāk

 • Īstenojot vides ilgtspējas stratēģiju, Toyota atbalsta ikgadējo kalnu divriteņu seriālu

  WESS Motors Toyota, īstenojot videi draudzīga uzņēmuma attīstības un ilgtspējas stratēģiju, turpina ilggadīgo sadarbību ar Igo Japiņa sporta aģentūru, atbalstot Latvijā populārāko kalnu divriteņu sacensību seriālu LVM MTB un Gravel maratonu. Lai veicinātu operatīvāku un videi draudzīgāku ikdienas darbu, WESS Motors Toyota nodrošina organizatorus ar jaunākās paaudzes hibrīdauto Toyota Corolla Cross, kas ir viens no videi draudzīgākajiem Toyota automobiļu risinājumiem un saskan ar ilgtspējīgas vides attīstības uzskatiem.

  Lasīt tālāk