Mazlietoti auto (52)
Toyota RAV4
Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury- Reģistrācijas datums:
- 2021-01
- Nobraukums:
-
127 835 km
- Virsbūves tips:
- SUV
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Red Metāliska
- Dzinējs:
-
2.5 160 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- JTMW53FV50D007325
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-01
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Interjera krāsa melna |
| Interjers alcantara ādas apdare |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa sarkana |
| Eksterjera tips мetāliska |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 4 |
| Darba tilpums | 2487 cm³ |
| Darba tilpums | 2.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 160 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 218 Zs |
| Maksimālais apgriezienu skaits | 3600 rpm |
| Maks. griezes moments | 221 Nm |
| Maks. ātrums | 180 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55 l |
| Pašmasa | 1665 kg |
Ekonomika
| Euro klase | Euro 6 |
| CO2 emisija | 129 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 5 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 5 l/100km |