Mazlietoti auto (16)
Toyota PROACE CITY
1.5 , Manual FWD Manual 55 kW- Reģistrācijas datums:
- 2020-06
- Nobraukums:
-
242 318 km
- Virsbūves tips:
- VAN
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 4
- Sēdvietu skaits:
- 2
- Krāsa:
-
White Pamata
- Dzinējs:
-
1.5 , Manual FWD Manual 55 kW
- Degviela:
- Dīzelis
- Pārnesumu kārba:
- Manuālā
- VIN numurs:
- YAREFYHWCGJ928622
- Tehniskā apskate līdz:
- 2026-08
-
WESS Berģos
Aprīkojums
Eksterjers
| Eksterjera krāsa balts |
| Eksterjera tips pamata |
Interjers
| Interjera krāsa melna |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Darba tilpums | 1500 cm³ |
| Darba tilpums | 1.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 55 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 75 Zs |
| Maks. ātrums | 152 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 4 |
| Sēdvietu skaits | 2 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 53 l |
| Pašmasa | 1320 kg |
| Kopējais garums | 4403 mm |
| Kopējais platums | 1848 mm |
| Kopējais augstums | 1796 mm |
Ekonomika
| CO2 emisija | 109 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 4 l/100km |
| Ekonomika šosejā | 3 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 4 l/100km |