Mazlietoti auto (16)
Lexus RX
3.5 , Automatic AWD Automatic 193 kW- Reģistrācijas datums:
- 2019-07
- Nobraukums:
-
165 228 km
- Virsbūves tips:
- SUV
- Piedziņa:
- Pilna piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Brown Metāliska
- Dzinējs:
-
3.5 , Automatic AWD Automatic 193 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- JTJBGMCA102046809
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-08
-
WESS Berģos
Aprīkojums
Interjers
| Regulējama sēdekļu muguras daļa vadītāja |
| Regulējams stūres novietojums augstumā un dziļumā |
| Regulējams stūres novietojums elektriski |
| Regulējams stūres novietojums ar atmiņu |
| Apsildāma stūre |
| Interjers ādas apdare |
| Interjera krāsa brūna |
| Elektriski regulējami sēdekļi priekšējie |
| Elektriski regulējami sēdekļi ar atmiņu |
| Apsildāmi sēdekļi priekšējie |
Komforts
| Parkošanās sensori priekšējie |
| Parkošanās sensori aizmugurejie |
| Elektriski atverami/aizverami stikli |
| Bezatslēgu sistēma |
| Parkošanās kamera |
| Klimata kontrole divzonu |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi apsildāmi |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi nolokāmi |
| Kruīza kontrole adaptīvā |
Multivide
| LCD ekrāns |
| Navigācijas sistēma |
| Brīvroku sistēma |
| Skārienekrāns |
| Bluetooth |
| Audiosistēma rūpnīcas |
| Audiosistēma MP3 |
| Audiosistēma USB |
| Audiosistēma AUX in |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa brūns |
| Eksterjera tips мetāliska |
Drošība
| Pretbuksēšanas sistēma (ASR) |
| Lietus sensors |
| Bi Xenon priekšējās gaismas |
| LED lukturi |
| Priekšējo lukturu apmazgāšana |
| Miglas lukturi |
| Automātiskās gaismas |
| Tālo gaismu automātiska kontrole |
| Salona apgaismojums |
| Lasīšanas gaismas |
| Stūres pastiprinātājs |
| Elektroniska rokasbremze (EBS) |
| Signalizācija |
| Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) |
| Braukšanas joslu brīdinājuma sistēma |
| Aklās zonas uzraudzības sistēma |
| Braukšanas joslu maiņu asistēšana |
| Ceļa zīmju asistēšana |
| Sadursmes novēršanas sistēma |
| Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi |
Cits aprīkojums
| Āra temperatūras mērītājs |
| Servisa grāmatiņa |
| Otra atslēga |
| Vieglmetāla diski |
| Riepu spiediena kontrole |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Darba tilpums | 3456 cm³ |
| Darba tilpums | 3.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 193 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 313 Zs |
| Maks. ātrums | 200 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65 l |
| Pašmasa | 2100 kg |
| Kopējais garums | 4890 mm |
| Kopējais platums | 1895 mm |
| Kopējais augstums | 1685 mm |
Ekonomika
| CO2 emisija | 134 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 6 l/100km |
| Ekonomika šosejā | 5 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 5 l/100km |