Mazlietoti auto (151)
Toyota Yaris
Hybrid 5d Hatchback 1.5 Hybrid Dynamic Force (116 hp) e-CVT Style- Reģistrācijas datums:
- 2020-10
- Nobraukums:
-
52 577 km
- Virsbūves tips:
- Hečbeks
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Red Metāliska
- Dzinējs:
-
1.5 86 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- VNKKBAC380A008816
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-10
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Interjera krāsa melna |
| Interjers pusādas apdare |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa sarkana |
| Eksterjera tips мetāliska |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 3 |
| Darba tilpums | 1490 cm³ |
| Darba tilpums | 1.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 86 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 116 Zs |
| Maksimālais apgriezienu skaits | 3600 rpm |
| Maks. griezes moments | 120 Nm |
| Maks. ātrums | 175 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 36 l |
| Pašmasa | 1165 kg |
Ekonomika
| Euro klase | Euro 6 |
| CO2 emisija | 92 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 3 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 4 l/100km |