Mazlietoti auto (148)
Toyota Yaris
5d Hatchback 1.5 Dynamic Force (125 hp) Multidrive S Active- Reģistrācijas datums:
- 2022-03
- Nobraukums:
-
55 553 km
- Virsbūves tips:
- Hečbeks
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
White Pamata
- Dzinējs:
-
1.5 RWD Automatic 92 kW
- Degviela:
- Benzīns
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- VNKKAAC360A034639
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-04
Aprīkojums
Interjers
| Regulējama sēdekļu muguras daļa vadītāja |
| Regulējama sēdekļu muguras daļa pasažiera |
| Regulējams stūres novietojums augstumā un dziļumā |
| Interjers auduma apdare |
| Interjera krāsa melna |
| Apsildāmi sēdekļi priekšējie |
Drošība
| Braukšanas joslu brīdinājuma sistēma |
| Braukšanas joslu maiņu asistēšana |
| Ceļa zīmju asistēšana |
| Pretbuksēšanas sistēma (ASR) |
| Automātiskās gaismas |
| Tālo gaismu automātiska kontrole |
| Salona apgaismojums |
| Lasīšanas gaismas |
| Gaismu aizture aizslēdzot/atslēdzot automobili |
| Automātiskā bremžu sistēma |
| Sadursmes novēršanas sistēma distances ievērošanas monitorēšana |
| Sadursmes novēršanas sistēma ārkārtas bremzēšanas asistēšana |
| Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi aizmugurējos sēdekļos |
| LED lukturi dienasgaismas |
| Miglas lukturi aizmugurējie |
| Stūres pastiprinātājs |
| Elektroniska rokasbremze (EBS) |
| Signalizācija |
| Vadītāja noguruma monitorēšana |
| Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) |
Komforts
| Elektriski atverami/aizverami stikli |
| Parkošanās kamera |
| GSM antena |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi apsildāmi |
| Kruīza kontrole adaptīvā |
| Gaisa kondicionieris |
Multivide
| LCD ekrāns priekšā |
| Apple CarPlay/Android Auto |
| Brīvroku sistēma |
| Skārienekrāns |
| Bluetooth |
| Audiosistēma rūpnīcas |
| Audiosistēma MP3 |
| Audiosistēma USB |
| Audiosistēma AUX in |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa balts |
| Eksterjera tips pamata |
Cits aprīkojums
| Āra temperatūras mērītājs |
| Norobežots bagāžas nodalījums |
| Otra atslēga |
| Dubļu spārni, priekšā/aizmugurē |
| Vasaras riepas |
| Ziemas riepas |
| Riepu spiediena kontrole |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 3 |
| Darba tilpums | 1490 cm³ |
| Darba tilpums | 1.5 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 92 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 125 Zs |
| Maksimālais apgriezienu skaits | 4800 rpm |
| Maks. griezes moments | 153 Nm |
| Maks. ātrums | 180 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 42 l |
| Pašmasa | 1065 kg |
| Kopējais garums | 3940 mm |
| Kopējais platums | 1745 mm |
| Kopējais augstums | 1500 mm |
Ekonomika
| Euro klase | Euro 6 |
| CO2 emisija | 125 g/km |
| Apvienotā ekonomika | 5 l/100km |