Mazlietoti auto (151)
Toyota Corolla
Sedan 1.6 Valvematic (132 hp) Multidrive S Active- Reģistrācijas datums:
- 2020-01
- Nobraukums:
-
96 290 km
- Virsbūves tips:
- Sedans
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 4
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Gray Metāliska
- Dzinējs:
-
1.6 , Automatic FWD Automatic 97 kW
- Degviela:
- Benzīns
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- NMTBE3BE30R018914
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-01
Aprīkojums
Interjers
| Regulējams stūres novietojums augstumā un dziļumā |
| Interjers auduma apdare |
| Interjera krāsa melna |
| Apsildāmi sēdekļi priekšējie |
| Regulējama sēdekļu muguras daļa vadītāja |
Komforts
| Kruīza kontrole adaptīvā |
| Parkošanās kamera |
| Klimata kontrole divzonu |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi apsildāmi |
Multivide
| LCD ekrāns |
| Brīvroku sistēma |
| Skārienekrāns |
| Bluetooth |
| Audiosistēma rūpnīcas |
| Audiosistēma MP3 |
| Audiosistēma USB |
Drošība
| LED lukturi |
| Miglas lukturi |
| Automātiskās gaismas |
| Tālo gaismu automātiska kontrole |
| Salona apgaismojums |
| Lasīšanas gaismas |
| Stūres pastiprinātājs |
| Elektroniska rokasbremze (EBS) |
| Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) |
| Ceļa zīmju asistēšana |
| Sadursmes novēršanas sistēma |
| Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi |
Cits aprīkojums
| Āra temperatūras mērītājs |
| Servisa grāmatiņa |
| Otra atslēga |
| Vieglmetāla diski |
| Riepu spiediena kontrole |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa pelēka |
| Eksterjera tips мetāliska |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Darba tilpums | 1598 cm³ |
| Darba tilpums | 1.6 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 97 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 130 Zs |
| Maks. ātrums | 190 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 4 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50 l |
| Pašmasa | 1205 kg |
| Kopējais garums | 4630 mm |
| Kopējais platums | 1780 mm |
| Kopējais augstums | 1435 mm |
Ekonomika
| CO2 emisija | 125 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 7 l/100km |
| Ekonomika šosejā | 4 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 5 l/100km |