Mazlietoti auto (142)
Toyota C-HR
Crossover 1.8 Hybrid 140 (140 hp) e-CVT Style Plus- Reģistrācijas datums:
- 2025-03
- Nobraukums:
-
19 975 km
- Virsbūves tips:
- SUV
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Dark blue Metāliska
- Dzinējs:
-
1.8 FWD Automatic 103 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- JTPAAAAA50R108207
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-03
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Interjera krāsa melna |
| Interjers auduma apdare |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa tumši zila |
| Eksterjera tips мetāliska |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 4 |
| Darba tilpums | 1798 cm³ |
| Darba tilpums | 1.8 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 103 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 140 Zs |
| Maks. ātrums | 175 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 43 l |
| Pašmasa | 1435 kg |
| Kopējais garums | 4362 mm |
| Kopējais platums | 1832 mm |
| Kopējais augstums | 1558 mm |