Mazlietoti auto (141)
Toyota C-HR
Crossover 2.0 Plug-in Hybrid 220 (223 hp) e-CVT Style- Reģistrācijas datums:
- 2026-04
- Nobraukums:
-
7 km
- Virsbūves tips:
- SUV
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Gray Metāliska
- Dzinējs:
-
2.0 , Automatic FWD Automatic 164 kW
- Degviela:
- Plug-in hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- JTPABACA50R065269
- Tehniskā apskate līdz:
- 2029-04
-
WESS Berģos
Aprīkojums
Interjers
| Apsildāmi sēdekļi priekšējie |
| Regulējams stūres novietojums augstumā un dziļumā |
| Interjers auduma apdare |
| Interjera krāsa melna |
Drošība
| Sadursmes novēršanas sistēma |
| Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi |
| Pretbuksēšanas sistēma (ASR) |
| LED lukturi |
| Priekšējo lukturu apmazgāšana |
| Miglas lukturi |
| Automātiskās gaismas |
| Signalizācija ar salona sensoriem |
| Stūres pastiprinātājs |
| Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) |
| Braukšanas joslu brīdinājuma sistēma |
| Braukšanas joslu maiņu asistēšana |
| Ceļa zīmju asistēšana |
Komforts
| Parkošanās sensori priekšējie |
| Parkošanās sensori aizmugurejie |
| Elektriski atverami/aizverami stikli |
| Parkošanās kamera |
| Klimata kontrole divzonu |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi apsildāmi |
| Kruīza kontrole adaptīvā |
Multivide
| Navigācijas sistēma |
| Brīvroku sistēma |
| Skārienekrāns |
| Bluetooth |
| Digitāls instrumentu panelis |
| Audiosistēma rūpnīcas |
| Audiosistēma MP3 |
| Audiosistēma USB |
| LCD ekrāns priekšā |
| Apple CarPlay/Android Auto |
Cits aprīkojums
| Apsildāmas vējstikla apmazgāšanas sprauslas |
| Spoileris |
| Gamyklinė garantija |
| Servisa grāmatiņa |
| Otra atslēga |
| Vilkšanas āķis fiksēts |
| Vieglmetāla diski |
| Riepu spiediena kontrole |
| Āra temperatūras mērītājs |
| Apsildāms vējstikls |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa pelēka |
| Eksterjera tips мetāliska |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Darba tilpums | 1987 cm³ |
| Darba tilpums | 2 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 164 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 223 Zs |
| Maks. ātrums | 180 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 43 l |
| Pašmasa | 1645 kg |
| Kopējais garums | 4362 mm |
| Kopējais platums | 1832 mm |
| Kopējais augstums | 1564 mm |