Mazlietoti auto (149)
Honda Civic
ADVANCE 2.0 HEV FWD- Reģistrācijas datums:
- 2023-04
- Nobraukums:
-
50 183 km
- Virsbūves tips:
- Hečbeks
- Piedziņa:
- Priekšējā piedziņa
- Durvju skaits:
- 5
- Sēdvietu skaits:
- 5
- Krāsa:
-
Gray Pamata
- Dzinējs:
-
2.0 105 kW
- Degviela:
- Hibrīds (benzīns / elektrība)
- Pārnesumu kārba:
- Automātiskā
- VIN numurs:
- JHMFL4880PX204638
- Tehniskā apskate līdz:
- 2027-04
-
WESS Mārupē
Aprīkojums
Interjers
| Regulējama sēdekļu muguras daļa vadītāja |
| Regulējams stūres novietojums augstumā un dziļumā |
| Karšu kabatas priekšējo sēdekļu aizmugurējā daļā |
| Apsildāma stūre |
| Ātrumu pārslēdzēji pie stūres |
| Interjers ādas apdare |
| Interjera krāsa melna |
| Elektriski regulējami sēdekļi priekšējie |
| Apsildāmi sēdekļi priekšējie |
Drošība
| Braukšanas joslu brīdinājuma sistēma |
| Aklās zonas uzraudzības sistēma |
| Braukšanas joslu maiņu asistēšana |
| Ceļa zīmju asistēšana |
| Pretbuksēšanas sistēma (ASR) |
| Lietus sensors |
| Adaptīvie lukturi |
| Automātiskās gaismas |
| Tālo gaismu automātiska kontrole |
| Tālās gaismas ar pretapžilbināšanas funkciju |
| Salona apgaismojums |
| Lasīšanas gaismas |
| Gaismu aizture aizslēdzot/atslēdzot automobili |
| Automātiskā bremžu sistēma |
| Sadursmes novēršanas sistēma distances ievērošanas monitorēšana |
| Sadursmes novēršanas sistēma ārkārtas bremzēšanas asistēšana |
| Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumi aizmugurējos sēdekļos |
| LED lukturi dienasgaismas |
| LED lukturi tuvās |
| LED lukturi tālās |
| LED lukturi aizmugurējās |
| Miglas lukturi priekšējie |
| Stūres pastiprinātājs |
| Elektroniska rokasbremze (EBS) |
| Signalizācija |
| Vadītāja noguruma monitorēšana |
| Elektroniskā stabilitātes sistēma (ESP) |
Komforts
| Parkošanās sensori priekšējie |
| Parkošanās sensori aizmugurejie |
| Elektriski atverami/aizverami stikli |
| Panorāmas jumts |
| Bezatslēgu sistēma |
| Parkošanās kamera |
| Bezatslēgas palaišana |
| Klimata kontrole divzonu |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi apsildāmi |
| Elektriski regulējami sānu spoguļi nolokāmi |
| Lūka stikla |
| Lūka elektriska |
| Kruīza kontrole adaptīvā |
Multivide
| Apple CarPlay/Android Auto |
| Brīvroku sistēma |
| Skārienekrāns |
| Bluetooth |
| Bezvadu tālruņa lādēšana |
| Digitāls instrumentu panelis |
| Audiosistēma rūpnīcas |
| Audiosistēma MP3 |
| Audiosistēma USB |
| Audiosistēma AUX in |
| LCD ekrāns priekšā |
| Navigācijas sistēma ar karti |
Eksterjers
| Eksterjera krāsa pelēka |
| Eksterjera tips pamata |
Cits aprīkojums
| Riepu spiediena kontrole |
| Āra temperatūras mērītājs |
| Norobežots bagāžas nodalījums |
| Otra atslēga |
| Vasaras riepas |
| Ziemas riepas |
| Vieglmetāla diski |
Galvenās iezīmes
Dzinējs
| Cilindru skaits | 4 |
| Darba tilpums | 1993 cm³ |
| Darba tilpums | 2 l |
Sniegums
| Maks. jauda | 105 kW |
| Maks. dzinēja jauda | 142 Zs |
| Maks. griezes moments | 315 Nm |
| Maks. ātrums | 180 km/h |
Ķermenis
| Durvju skaits | 5 |
| Sēdvietu skaits | 5 |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40 l |
| Pašmasa | 1533 kg |
Ekonomika
| Euro klase | Euro 6 |
| CO2 emisija | 114 g/km |
| Ekonomika pilsētā | 4 l/100km |
| Apvienotā ekonomika | 5 l/100km |