WESS Motors Toyota / Piedāvājumi

Sirdsmiers ar Toyota ziemas riteņu komplektu

TOYOTA ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTI

Ziema iestājas negaidīti, bet ne Toyota īpašniekiem. Toyota ziemas riteņu komplekts sniegs tev sirdsmieru vairāku gadu garumā.

TOYOTA ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTU PIEDĀVĀJUMS

 

KĀPĒC IZMANTOT ZIEMAS RIEPAS?

Toyota piedāvājumā esošās ziemas riepas ir rūpīgi pārbaudītas un veidotas tā, lai nodrošinātu nevainojamu saķeri uz slapja, sniegota un apledojuša ceļa. Pateicoties īpašajam protektora rakstam un gumijas sastāvam, kas nezaudē elastību arī tad, kad ārā temperatūra noslīd zem 7°C, riepas ievērojami samazina bremzēšanas ceļa garumu arī sniegotos laikapstākļos, padarot braukšanu drošāku. Patiesībā, kā redzams šeit, ziemas riepas uz sniegotas brauktuves spēj samazināt bremzēšanas ceļa garumu pat uz pusi.

 

KĀDAS IR ZIEMAS RIEPU PRIEKŠROCĪBAS?

Toyota piedāvājumā esošo ziemas riepu sastāvā ir vairāk dabīgās gumijas nekā vasaras riepās, tāpēc tās saglabā elastību arī pie zemākām temperatūrām, uzlabo ikdienas braucienus un ļauj justies drošāk uz ceļa. Riepu unikālais protektora raksts ir izstrādāts tā, lai no riepu apakšas efektīvi izvadītu ūdeni un šķīdoni, tādējādi samazinot bremzēšanas ceļa garumu un akvaplanēšanas risku. Riepu protektora blokā ir iestrādātas arī nelielas rievas – t.s. lameles, kas stingri "ieķeras" sniegā un apledojumā, nodrošinot izcilu saķeri.