WESS Motors Toyota / Jaunumi

Jaunumi

Arhīvs: 2022 2021

 • Toyota izceļ Eiropas mazumtirgotājus, balvu Latvijā iegūst WESS Motors Berģi

  47 mazumtirgotāji ir godalgoti ar “Ichiban 2022” balvu par izcilas klientu pieredzes nodrošināšanu, kā arī par tālredzīgu rīcību ar "Going Beyond" balvu. Starp “Ichiban 2022” balvas ieguvējiem ir arī Latvijas mazumtirgotājs WESS Motors Berģi.

  Lasīt tālāk

 • Atbalsts elektromobiļa iegādei

  Lai veicinātu siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanu un paātrinātu pāreju uz ilgtspējīgu un viedu mobilitāti, valsts ir pieņēmusi ilgi gaidīto lēmumu sniegt finansiālu atbalstu privātpersonām elektromobiļa iegādei.

  Lasīt tālāk

 • Toyota uzsākusi Proace City Electric modeļu iepriekšpārdošanu

  Toyota uzsākusi Proace City Electric un Proace City Verso Electric iepriekšpārdošanu un ir izziņojusi to cenas. Jaunie modeļi Latvijā ieradīsies šā gada augustā.

  Lasīt tālāk

 • Toyota RAV4 Adventure ieradies Baltijas tirgū

  Toyota prezentējusi jauno aprīkojuma līmeni RAV4 Adventure ar vēl izteiksmīgāku dizainu un dažādām izmaiņām. Dažas no tām pārējā RAV4 saimē tiks ieviestas šī gada laikā.

  Lasīt tālāk

 • Toyota Hilux izcīna Starptautisko pikapu balvu (IPUA)

  Toyota Hilux ir pasludināts par 6. Starptautiskās pikapu balvas 2022/2023 ieguvēju. Vidējā izmēra pikapu konkursa prestižā balva tika pasniegta Solutrans 2021 izstādē Lionā, Francijā.

  Lasīt tālāk

 • Toyota izziņojusi jauno Hilux GR SPORT ar rallija iedvesmotu veiktspēju un stilu

  Toyota Hilux ir viena no Dakaras rallijreida leģendām un kādreizējais šo pasaules sīvāko sacensību uzvarētājs. Toyota GAZOO Racing gūtie panākumi šajās ekstrēmās sacīkstēs iedvesmojuši radīt Hilux GR SPORT – Hilux pikapu saimes jauno virsotni.

  Lasīt tālāk

Atpakaļ Tālāk 1 2