WESS Motors Toyota / Piedāvājumi

Oriģināliem Toyota bremžu uzlikām un diskiem 25% atlaide

Oriģinālās Toyota rezerves daļas ir konstruētas un paredzētas katram konkrētam modelim, ievērojot mašīnas īpatnību, lai rezerves daļa paliek kā neatņemama mašīnas sastāvdaļa, un atbilst augstas kvalitātes Toyota prasībām.

Oriģinālām Toyota detaļām ir 12 mēnešu garantija.

*Akcija spēkā tikai uzstādīšanai WESS Motors Toyota.

BREMŽU UZLIKAS UN BREMŽU DISKI

Bremžu sistēma ir jūsu Toyota vissvarīgākā drošības sistēma. Spēja apstādināt un palēnināt mašīnas gaitu, īpaši sliktos braukšanas apstākļos vai ārkārtas situācijās, ir pilnībā atkarīga no jūsu bremžu īpašībām.

Kā darbojas jūsu bremžu sistēma?

Nospiežot automašīnas bremzes pedāli, bremžu šķidrums spiež uz katra riteņa suporta virzuļiem. Tas liek bremžu klučiem spiest uz bremžu diska no abām pusēm, kas griežas kopā ar automašīnas riteņiem. Šī berze palēnina automašīnas ātrumu un galu galā to apstādina.

Laika gaitā bremžu kluči nolietojas un tos ir jāmaina. Ir ārkārtīgi bīstami turpināt braukt ar nolietotām bremžu uzlikām. Ir vairākas bremžu uzliku nodīluma pazīmes: ja tie nodilst nevienmērīgi, tas var izraisīt automašīnas buksēšanu bremzēšanas laikā, nolietoti kluči var sākt čīkstēt, un pats galvenais, tas ietekmēs bremzēšanas spējas, tās ievērojami samazinot.

Ir ļoti svarīgi nomainīt bremžu diskus, ja to biezums ir mazāks par minimālo, kas nepieciešams drošai braukšanai.

Mēs izvēlējāmies četrus galvenos iemeslus oriģinālo bremžu kluču uzstādīšanai jūsu Toyota automašīnā:

Drošība un kvalitāte

Visas oriģinālas Toyota bremžu uzlikas ir izstrādātas un notestētas, lai nodrošinātu maksimālu drošību. Katrā normāla nodiluma posmā bremzēšanas spēja joprojām saglabā savu efektivitātes maksimumu - 100%. Šādai izcilai veiktspējai ir nepieciešami augstas kvalitātes materiāli, un to jūs iegūstat ar Toyota oriģinālām bremžu uzlikām.

Kvalitāte, kuru jūs varat sadzirdēt

Efektīvi strādājošas bremzes nečīkst, Toyota oriģinālas bremžu uzlikas ir ilgs kalpošanas laiks - jūs burtiski varat sadzirdēt kvalitāti.

Izgatavots, lai atbilstu

Oriģinālas Toyota bremžu uzlikas ir izstrādātas katram konkrētam Toyota modelim. Tas nodrošina ātru nomaiņu un nerada saderības problēmu.

Īpašas zināšanas

Labas bremzes ir svarīgas drošībai, un Toyota oriģinālie bremžu kluči ir izstrādāti, izmantojot visaptverošās zināšanas par Toyota automašīnām.

Lai nodrošinātu drošu braukšanu un jūsu sirdsmieru, ir ļoti svarīgi regulāri pārbaudiet bremžu uzlikas un diskus pie Toyota pilnvarotā pārstāvja. Izmantojot oriģinālos Toyota bremžu klučus un diskus, jūs saņemsiet augstas kvalitātes detaļas par konkurētspējīgu cenu, kas nodrošinās efektīvu bremzēšanu visā to kalpošanas laikā.