Highlander

HIGHLANDER APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Luxury

  Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Luxury

  From 55 500 €

  Select

 • Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Executive

  Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Executive

  From 60 800 €

  Select

 • Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Premium

  Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Premium

  From 65 100 €

  Select

Prev Next

IKVIENAM BRAUCIENAM. IKVIENAM VADĪTĀJAM

IKVIENAM BRAUCIENAM. IKVIENAM VADĪTĀJAM

Ar mūsu ceturtās paaudzes hibrīda sistēmu Highlander ļauj izbaudīt visas plaša SUV priekšrocības bez piekāpšanās attiecībā uz efektivitāti un emisiju līmeni. Ar nevainojamo 248 DIN ZS 2,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinēju Highlander piedāvā savā klasē labāko enerģijas un efektivitātes līdzsvaru ar CO2 emisiju un degvielas patēriņu attiecīgi no tikai 146 g/km un 6,6 l/100 km. Ar AWD-i sniegto papildu kontroli un drošību standartaprīkojumā, kā arī veiklu un ērtu vadību Highlander šķiet pārliecinošs un drošs no visām tā septiņām sēdvietām.
BRAUC AR HIBRĪDA JAUDU. BRAUC SAVU CEĻU.

BRAUC AR HIBRĪDA JAUDU. BRAUC SAVU CEĻU.

Jaunais 2,5 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs ir pietiekami jaudīgs, lai vilktu 2t treileri, un ir apvienots ar AWD-i sistēmu, kas automātiski aktivizējas, kad vien nepieciešams. Ieslēdzot papildu aizmugurējo elektromotoru, kas ir neatkarīgs no galvenā dzinēja, tas pievada papildu virzītājspēku aizmugurējiem riteņiem, novēršot priekšējo riteņu slīdēšanu.
 STILS UN TELPA KATRAM GADĪJUMAM

STILS UN TELPA KATRAM GADĪJUMAM

Ar tā spēcīgo ārieni un izteiksmīgajiem 20 collu vieglmetāla diskiem Highlander apvieno izsmalcināta SUV koptēlu ar apvidus automobiļa izturīgo pievilcību. Tā kā Highlander ir īsts septiņu sēdvietu automobilis, tā plašā salona trešajā rindā ērti pietiks vietas diviem pieaugušajiem. Kājas mājiena sensors nodrošina brīvroku piekļuvi ietilpīgajam 658 litru bagāžas nodalījumam — kuru var palielināt līdz 1909 litriem — nodrošinot, ka tajā vienmēr būs pietiekami vietas, kad tas ir nepieciešams.