Corolla Touring Sports

COROLLA TOURING SPORT APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

  Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active

  From 29 600 €

  Select

 • Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

  Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Active Plus

  From 32 200 €

  Select

 • Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

  Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT GR SPORT

  From 33 700 €

  Select

 • Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

  Corolla Hybrid Touring Sports 1.8 Hybrid (140 hp) e-CVT Luxury

  From 35 300 €

  Select

Prev Next

RADĪTA, LAI SNIEGTU VĒL VAIRĀK

RADĪTA, LAI SNIEGTU VĒL VAIRĀK

Mēs, Toyota, esam apņēmības pilni būvēt aizvien labākus automobiļus. Corolla ir būvēta uz Toyota modernās TNGA platformas, kas sniedz patiesi baudāmus braucienus. Vēl stingrākā virsbūve un zemais smaguma centrs mazina virsbūves sasvēršanos līkumos, bet dubultsviru piekare absorbē triecienus vēl efektīvāk, nodrošinot vēl vienmērīgāku gaitu.
RADĪTA, LAI ATSTĀTU IESPAIDU

RADĪTA, LAI ATSTĀTU IESPAIDU

Pirmais, ko tu pamanīsi Corolla, ir tās izteiksmīgais un dinamiskais eksterjers. Pievilcīgais zemais motora pārsegs piešķir tai elegantu un dinamisku profilu, ko vēl vairāk izceļ sportiskie 18" vieglmetāla diski.
 PATIESS SIRDSMIERS

PATIESS SIRDSMIERS

Inovatīvais Toyota Safety Sense komplekts paredz potenciālas briesmas un palīdz reaģēt daudz efektīvāk. Pateicoties inteliģento palīgsistēmu klāstam, kas ietver atpakaļskata kameru, aklo zonu monitoru, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem un adaptīvo tālo gaismu funkciju, ikviens brauciens būs gan viegls, gan baudāms.
TEHNOLOĢIJAS IKVIENAM BRAUCIENAM

TEHNOLOĢIJAS IKVIENAM BRAUCIENAM

Intuitīvās tehnoloģijas var uzlabot ikvienu braucienu. Iepazīsti Toyota Smart Connect. Revolucionārais Premium Connectivity komplekts ļauj baudīt ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī saņemt reāllaika satiksmes informāciju. Jaunais 8 collu skārienekrāns nevainojami integrē Apple CarPlay un Android Auto™ informācijas panelī, nodrošinot piekļuvi tavām mīļākajām lietotnēm, kā arī bagātīgu informāciju par braucieniem. Tikmēr lietotne MyT parūpējas par pārējo. Seko līdzi braucieniem, ieplāno apkopi vai pat uzlabo savu hibrīda braukšanas stilu ar vienu pogas spiedienu.
Leia GRi pärusmaa

Leia GRi pärusmaa

GR Yaris on loodud pakkuma suurimat sõidurõõmu, muutes iga tee sinu pärusmaaks. Võimas, särtsakas ja pakub ohtralt sõidulusti, olles samas praktiline. Ükskõik, missugust teed mööda sa ka ei sõidaks, toob ralligeenidega GR Yaris päikese igasse päeva.