WESS Group (Toyota) /


Toyota prioritāte vienmēr ir klientu apmierinātība. Mums ir svarīgi, lai tu varētu paļauties uz savu Toyota jebkurā brīdī un situācijā.


Toyota velta daudz laika un pūļu katra automobiļa ražošanā, jo vēlas, lai tavi ikdienas braucieni ritētu bez raizēm. Taču gadījumos, kad tev būs nepieciešama mūsu profesionālā palīdzība, sazinies ar mums.

3 gadu ražotāja garantija*

Mēs nodrošinām tavai Toyota trīs gadu vai līdz 100 000 km nobraukuma ražotāja garantiju. Pirmā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz defektus, kas radušies ražošanas kļūmes dēļ.

10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija*

Kā hibrīda tehnoloģijas pionieri, mēs esam arī tik pārliecināti par mūsu hibrīda vilces akumulatoru izturību, ka sniedzam tiem pat 10 gadu garantiju. Tādējādi tu vari būt pārliecināts, ka tavas Toyota hibrīda sistēma vienmēr ir darba kārtībā.

Garantija ir spēkā 1 gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kurš nosacījums iestājas pirmais). Lai garantiju pagarinātu, pēc tam tev automobilis jāaizved uz pilnvarotu Toyota pārstāvniecību uz apkopi, kurā tiks pārbaudīts hibrīda vilces akumulatora stāvoklis. Pēc pārbaudes akumulatora garantija tiek atjaunota. Tādējādi garantiju iespējams pagarināt līdz 10 gadiem. Ievēro, ka hibrīda vilces akumulatora stāvokļa pārbaude tiek veikta oficiālā Toyota pārstāvniecībā apkopes laikā un ir bez maksas.

10 gadu palīdzību uz ceļa*

Ja veic regulāru savas Toyota apkopi oficiālajā pārstāvniecībā, tehniskā palīdzība uz ceļa ir spēkā līdz 10 gadiem. Nobraukuma ierobežojuma nav. Ja veic sava automobiļa apkopi atbilstoši apkopju grafikam arī pēc garantijas perioda beigām, palīdzība uz ceļa ar katru apkopi tiek pagarināta uz nākamo gadu. Pilnībā bez maksas arī pēc garantijas beigām! Tā turpināsies, līdz automobilis sasniegs 10 gadu vecumu. Tehniskā palīdzība uz ceļa ietver palīdzību mājās, uz ceļa, kā arī nogādāšanas līdz remontdarbnīcai pakalpojumu.

Spēkā visiem jauniem Toyota modeļiem, kas pirkti oficiālā pārstāvniecībā Baltijā no 01.01.2020.

12 gadu garantija pret koroziju*

12 gadu garantija pret koroziju bez nobraukuma ierobežojuma sedz ražošanas defektu dēļ radušos korozijas bojājumus automobiļa virsbūves paneļos (tas nozīmē virsbūves caurrūsēšanu, kas ir sākusies iekšpusē).

Proace un Hilux modeļu kabīnei ir spēkā 6 gadu garantija pret koroziju. Hilux virsbūvei ir spēkā 3 gadu garantija pret koroziju.

3 gadu garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem*

Trīs gadu krāsojuma garantija ietver no ražošanas defektiem izrietošu virsmu rūsēšanu un krāsas defektus, kas 3 gadu laikā parādās uz krāsotajiem virsbūves paneļiem neatkarīgi no nobraukuma.

Hilux kabīnei ir spēkā 1 gada garantija pret virsmas rūsu un krāsas defektiem.

Toyota Approved lietoto automobiļu garantija un palīdzība uz ceļa vismaz 24 mēnešus*

Toyota Approved lietotu automobiļu programmas apstiprinātiem automobiļiem ir vismaz 24 mēnešu garantija, kas sniedz tev tieši tādu sirdsmieru un apdrošināšanas aizsardzību, ko tu sagaidi un kāda tev ir nepieciešama, iegādājoties lietotu automobili. Papildus mēs sniedzam arī pilnu palīdzības uz ceļa pakalpojumu, kas ir spēkā garantijas periodā un ietver palīdzības sniegšanu tev gan mājās, gan uz ceļa, kā arī nogādāšanas remontdarbnīcā pakalpojumu.

3 gadu garantija Toyota oriģinālajam aprīkojumam*

Toyota oriģinālajiem aksesuāriem, kas uzstādīti jaunam automobilim, ir 3 gadu garantija, un tā ietver arī ražošanas defektus.