WESS Group (Toyota) / WESS Auto Group

WESS Auto Group

WESS Auto Grupa

Viens no lielākajiem auto nozares uzņēmumu tīkliem Latvijā. Autorizētais Toyota, Lexus un Honda dīleris, kā arī autorizētais BMW serviss. Jau vairāk kā 20 gadus Latvijas tirgū attīsta aizvien jaunus un inovatīvus pakalpojumus, lai nodrošinātu klientiem vairāk prieka pie auto stūres. Šodien WESS Auto Grupā ietilpst 5 uzņēmumi, kas izvietoti 4 autocentros to pamatdarbība ir jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecība, auto noma, pilna autoservisa pakalpojumu sniegšana, auto daļu tirdzniecība un apdrošināšana. Kopā uzņēmumos nodarbināti 260 darbinieki.

AS WESS

Oficiālais Toyota un Lexus pārstāvis Latvijā. Šobrīd pārstāv lielāko Toyota un Lexus autosalonu tīklu Latvijā ar zīmolu WESS Motors Toyota un Lexus Rīga Airport. WESS Motors Toyota autosaloni atrodas abās Rīgas pusēs - Rīgas-Siguldas šosejā 2 un K. Ulmaņa gatvē 125, savukārt, ekskluzīvais Lexus autosalons Lexus Rīga Airport atrodas K. Ulmaņa gatvē 125b, Mārupē. Autosalonu pamatdarbība ir jaunu Toyota un Lexus automobiļu tirdzniecība un plaša autoservisa pakalpojumu sniegšana, kā arī mazlietotu automobiļu tirdzniecība, piedāvājot saviem klientiem visaugstākā līmeņa apkalpošanu.

Mēs_esam_PSP-sudrabs.jpg

Padziļinātās sadarbības programma ir Valsts ieņēmumu dienesta īstenota jauna sadarbības forma ar nodokļu maksātājiem, kur kritērijiem atbilstošie uzņēmumi tiek atlasīti iekļaušanai un grupēšanai trīs līmeņos – Bronza, Sudrabs, Zelts. Atkarībā no programmas līmeņa, Valsts ieņēmumu dienests tās dalībniekiem nodrošina dažādas priekšrocības.