Camry

CAMRY APRĪKOJUMA LĪMEŅI

 • Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury

  Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury

  From 35 650 €

  Select

 • Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury Business

  Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Luxury Business

  From 37 550 €

  Select

 • Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Executive

  Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Executive

  From 40 600 €

  Select

 • Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Premium

  Camry Sedan 2.5 Hybrid Dynamic Force (218 hp) e-CVT Premium

  From 44 950 €

  Select

Prev Next

HIBRĪDA JAUDA, KAS SAASINA MAŅAS

HIBRĪDA JAUDA, KAS SAASINA MAŅAS

Camry Hybrid piedāvā tīrāku braucienu, nezaudējot jaudu vai stilu. To darbina 2,5 litru pašuzlādes benzīna hibrīddzinējs ar lielu griezes momentu arī pie maziem apgriezieniem un fenomenālu jaudu lielākā ātrumā, nodrošinot uzlabotu reakciju un apbrīnojamu paātrinājumu.* saadaval Ringrajapaketis
RADĪTS, LAI BŪTU UZMANĪBAS CENTRĀ

RADĪTS, LAI BŪTU UZMANĪBAS CENTRĀ

Apvienojot augstas kvalitātes sedana eleganci ar dinamisku auru, izskatīgais Camry Hybrid izstaro tā personību, lai kur tas arī dotos. Rūpīgi izstrādātajam automobilim ir ļoti spēcīga virsbūve, zemāks motora pārsegs labākai redzamībai. Tā priekšējā daļa ir pārveidota, lai atstātu maksimālu iespaidu; ar jaunu izskatu gan augšējai, gan apakšējai restei. Apakšējās restes stieņi ir paplašināti uz sāniem, liekot automobilim izskatīties platākam un tā koptēlam dinamiskākam.
VIEDI PIESKĀRIENI IZCILAM BRAUCIENAM

VIEDI PIESKĀRIENI IZCILAM BRAUCIENAM

Neskaitāmu novatorisku funkciju apvienojums padara Camry Hybrid par patiešām pārsteidzošu sedanu. Vienmērīgi integrēta tehnoloģija uzlabo katru braucienu, sniedzot intuitīvu braukšanas pieredzi. Mūsdienīgā salona telpa tiek maksimāli izmantota ar izbīdīto 9 collu informācijas un izklaides skārienekrāna displeju lielākai braukšanas skaidrībai. Šis multivides ekrāns ļauj ērti atrast visu nepieciešamo, tostarp navigāciju, mūziku un Apple CarPlay™ vai Android Auto™. Izmantojot MyT lietotni, tu vari savienoties un sazināties ar savu Camry Hybrid, paverot neierobežotu iespēju pasauli.