Proace City, gara izmēra furgons, 4 durvis, elektrība (136 zs), EV, priekšējā piedziņa, Professional Plus
Tehniskie dati
General
| Virsbūve: | gara izmēra furgons, 4 durvis |
| Dzinējs: | 0 Electric 50kWh EV (Priekšējā piedziņa) (100 kW) |
| Komplektācija: | Professional Plus |
Galvenās iezīmes
Dzinējs un transmisija
| Maksimālais ātrums (km/h): | 132 km/h |
Izmēri
| Platums (mm): | 1848 mm |
| Garenbāze (mm): | 2975 mm |
| Sēdvietu skaits: | 3 istet |
| Garums (mm): | 4753 mm |
| Augstums (mm): | 1880 mm |
| Durvju skaits: | 3 |
Pārnesumkārba
| Pārnesumkārbas veids: | Automātiskā pārnesumkārba |
| Piedziņas tips: | Priekšējo riteņu piedziņa (FWD) |
Ietilpība
| Kravas telpas tilpums (m³): | 3.9 m³ |
Vides rādītāji
| Kombinētais degvielas patēriņš min. – kombinētais WLTP (l/100 km): | l / 100 km |
| CO₂ – kombinētais min. WLTP (g/km): | g/km |
| Trokšņa līmenis garāmbraucot (dB(A)): | 68.0 dB(A) |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais min. WLTP (km): | 331 km |
| Elektriskajā režīmā nobraucamais attālums – kombinētais maks. WLTP (km): | 289 km |
| Elektrības patēriņš min. (kWh/100 km): | 18.8 kWh/100km |
| Elektrības patēriņš maks. (kWh/100 km): | 21.7 kWh/100 km |
Svars
| Pilna masa – kopā (kg): | 2450 kg |
| Pašmasa (kg): | 1759-1884 kg |
| Velkamās piekabes masa ar bremzēm (kg): | 750 kg |
Dzinējs
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (DIN ZS): | 136 |
| Iekšdedzes dzinēja maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 100/ kW/aps./min. |
| Hibrīda akumulators: apjoms A·h (stundas): | 147 Ah |
| Priekš. elektromotors: maks. jauda (kW): | 100 kW |
| Priekš. elektromotors: maks. griezes moments (Nm): | 270 Nm |
| Priekš. elektromotors: maks. spriegums (V): | 418 V |
| Vilces akumulatora tips: | LFP/Gr |
| Priekš. elektromotors: veids: | ZAE sinhroni ar pastāvīgo magnētu / 4 pāri |
| Akumulatora ietilpība (A·h): | 147 Ah |
| Akumulatora kapacitāte (kWh): | 50.57 kWh |
| Maks. AC uzlādes jauda (kW): | 11 kW/aps./min. |
| DC uzlādes laiks no 10-80 % (min): | 30 min |
| Maksimālā jauda (DIN ZS): | 136 DIN hj |
| Maksimālā jauda (kW pie apgr./min.): | 100 kW |
| Akumulatora kapacitāte (bruto, kWh): | 52 kWh |
| Akumulatora kapacitāte (neto, kWh): | 50 kWh |
| Maks. griezes moments (Nm pie apgr./min.): | 270/- Nm / p/min |
| Kopējā hibrīda sistēmas jauda: | 100 kW |
Bremzes
| Bremzes priekšā: | Ventilējams disks |
| Bremzes aizmugurē: | Disks |
Riepas un diski
| Minimālā degvielas efektivitātes klase: | A |
| Minimālā saķeres klase uz mitra seguma: | B |
| Minimālais svārstību trokšņa līmenis: | 71 |
Piekare
| Priekšā: | Pseido McPherson |
| Aizmugurē: | Deformējama šķērssija |
Saskaņā ar 2004/3/EC faktisko degvielas patēriņu var ietekmēt papildu aprīkojums, braukšanas tehnika, lietderīgā slodze, ceļa un laika apstākļi.
Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai cenas būtu pareizas, bet būs gadījumi, kad ir norādīta nepareiza informācija. Atvainojamies par šiem gadījumiem un centīsimies piedāvāt Jums vislabāko piedāvājumu šādos gadījumos.